186
TrackIR
  • 55manfred
    #186
    Sziasztok ! Tud valaki eladó TrackIR -t ?
  • LeonSilver
    #185
    Én annak idején germániából hozattam.
    Megnéztem, ennél még onnan is olcsóbb úgy, hogy a szállításért is fizetni kell ugye..
  • TNH
    #184
    virtualtransport.eu
  • LeonSilver
    #183
    Sehol. Vagy megrendeled kintről, vagy próbálsz venni használtat.
  • VikingPingvin
    #182
    Üdv! Hol tudok hozzájutni Magyarországon a szerkezethez?
  • Tirdi
    #181
    Szia, még mindig eladó? Ha igen mennyiért?
  • junker22
    #180
    Sziasztok!

    Szeretném egy CAD szoftverhez használni a TRACK IR 5-t. Van valaki aki össze tudná nekem hozni?
    -2D-s rajz mozgatása
    -Zoomolás

    Köszi
  • Tgabbar
    #179
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném abban, hogy nemrég vettem egy trackir3 pro-t, felinstaláltam rendesen, legújabb drájver stb. Valamiért mégis mikután kikapcsolom a gépet és valamikor újra indítom egyszerűen megőrül..velem együtt. A program indításakor érzékeli az eszközt, be is kapcsolja, majd valamiért úgy érrzékeli, mintha "játékban lenne"(világít a kék - a toca race driver2-őt érzékeli minden egyes alkalommal, pláne hogy ninc is fent a gépen)és a program szerint működik is rendesen, de ha elindítok egy szimet(pl. dcs A-10C, CloD) vagy bármi mást ami tudja kezelni, nem működik(gondolom azért mert ő magát ugye úgy érzékeli, hog yépp a toca alatt működik). Ha újra rakom törölve minden előzménnyel és kb. 1 óra küzdelemmel és újraindítással,valamint próbálgatom az usb portokat, akkor működik.
    A legújabb drájvert használom hozzá(4.2 final), a hardverem pedig dell inspiron laptop egy i7-es procival, 8 Gb rammal, ati radeon 7730m vga.
    A segítségeteket előre is köszönöm!
  • Razor18
    #178
    Track IR 3 (+6DOF) még mindig eladó...
  • Tokman666
    #177
    oks. egyébként ne várj tőle túl sokat. :)
  • balazsgigi
    #176
    Bocsi,megoldottam!Win7-en nem akart indulni,xp módban kell futtatni.
  • balazsgigi
    #175
    Azt már próbáltam,de hibával leáll,amikor elindítom.
  • Tokman666
    #174
    Ezt leszeded

    http://files.xiatek.org/HeadTrack/HeadTrack_Server.zip

    kicsomagolod elindítod az sge.exe-t

    teló programjába beírod az ip-címed, és alttabbal leteszed kicsibe az sge.exe-t.

    Elindítod pl az arma2-őt vagy bármit ami freetrack-et kezeli. és az irányításnál beállítod amit kell. ennyi.

    Sorry a dupla beírásért
  • Tokman666
    #173
    Nem kell hozzá semmi ilyen progi

    csak el kell indítani a telóhoz letöltött programot, lealt+tab-ozni és elindítani a játékot. ennyi
  • balazsgigi
    #172
    Freetrack-el,vagy a Facetrack-el próbáltad?Nekem csak az elsővel megy,de ha megmozdítom a telót,kb. 5mp múlva érzékel valamit,amire össze-vissza mozog.(xperia mini)
  • Tokman666
    #171
    Melyik része nem megy?
  • balazsgigi
    #170
    Nekem nem sikerül.
  • Tokman666
    #169
    Na feltettem az ARMA2 OA-et és kipróbáltam az androidos alkalmazást... Az arma2 free track-nek ismeri fel a telót. elég nehézkesen lehet elkapni a telefon helyes tartását, mert ugye a vizszintes a 0 pozicíó vertikálisan. és mivel a telefon giroszkópját használja a program így ha vízszintestől lefele elmozdítjuk a telót akkor átfordul a giroszkóp... tehát enyhén ferdén kell felerősíteni a fejre...

    Nálam ez is megér egy misét mert Samsung galaxy note-om van. aki nem ismerné annak elmondom hogy a 2. legnagyobb telefon ha jól tudom. így én nem is baseball sapival, hanem egy kötött sapkával próbáltam ki :):) kb 3-5prec szenvedés után mindent frankón be tudtam állítani, de érdekes módon csak ha repülőbe ülök... ha emberrel megyek valamiért jobbra hátra néz a katona és meg nem mozdítaná a fejét, mint akinek beállt a nyaka :):)

    Holnap vagy a napokban lehet hogy csinálok egy videót a program használatáról és egy arma tesztről. majd ha elkészül belinkelem.

    Szó mi szó... érdekes (Mert még nem volt trackIr-em) vannak korlátai, de arra elég lesz hogy ha rendesen beállítom akkor eldöntsem hogy megéri-e befizetni egy trackIR-re vagy egy jó webcamra....

    Találtam egy használt lifecam-vx-1000-et elvileg abból jó cuccot lehet csinálni...
  • balazsgigi
    #168
    Hát erről nem hallottam.Hétvégén én is kipróbálom!
  • Tokman666
    #167
    Erről hallottatok már? Esetleg valakinek sikerült használnia?

    Én leszedtem, telepítettem és elindítottam. a program érzékeli a telót, a tesztképernyőn tökéletesen forog a kép ahogy kell, de játékban (Battlefield 3 ) nem tudom beállítani....

    Kedden felteszem az arma2-őt, kipróbálom azzal...

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.c0bra.head.track&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jMGJyYS5oZWFkLnRyYWNrIl0.
  • Razor18
    #166
    Én nekimentem, megcsináltam, kipróbáltam. Akadozott, köhögött, elég körülményes volt, és nem tűnt atomstabilnak. Így rendeltem egy TIR5-öt, és most van egy eladó TIR3-am 6DOF-al.
  • fuszhi
    #165
    http://www.pcpilot.hu/hardware/trackir/541-freetrack-fejmozgas-erzekelo-hazilag.html
  • Solt
    #164
    Miképpen adta meg magát? Csak azért kérdem, mert úgy néz ki az enyém is meghalt... iszonyatosan akad mozgás közben! :S

  • ezsolt
    #163
    Sziasztok!

    Hosszú évek tökéletes működése után a TrackIr 4-em megadta magát! M.o-n egy boltot találtam aki árusítja 51000Ft-ért a TrackIr 5-nek ezt a változatát: TrackIR 5 + Vector Expansion + Basecap. A Vector Expansion alaptulajdonság és ezzel együtt csak marketing fogás a megemlítése vagy valami plussz amit más TrackIr5 csomag nem tud? A honlapjukat olvasva sem tudok rájönni!
    Létezik másik üzlet aki árusít TrackIr-t itthon?
  • pointer4
    #162
  • Mozes
    #161
    Sziasztok!

    Nagyon jó cucc. Track IT 5-öm van, angliából rendeltem, 12font-ért hozták el 4 nap alatt (rcsimulations). Nagyon sokat javít a játékélményen, egy új szintre hozza a szimulatorokat (FSX, DCS: A-10)

    M
  • meszimate
    #160
    szia
    én is gondolkodtam rajta h veszek egyet. Nézegettem e-bayen track ir 5-t. Találtam egyet $18-ért ingyenes házhozszállítással. Angliábol jönne.
    link
  • Frenk
    #159
    Igen. Egyik ismerősöm szülei kint vannak. Rajtuk keresztül fog bejönni.
  • pointer4
    #158
    Hogy sikerül megvenned, hogy nem kerül rá áfa meg vám ? Ismerős küldi? Mert csak úgy paypal-os fizetéssel itt a posta rászámolja :( 25%áfa, meg ~9% vám
  • Frenk
    #157
    Sziasztok.

    Én most akarok beszerezni TrackIr-t. Én is az USA-ból hozatnám be, mivel még a szállítási költséggel is olcsóbb, mint amennyiért az öreg kontinensen megkapom.
    Kérdésem: akar-e valaki még mostanában ilyet venni? Elhozatnánk kupacban és akkor csökkenne a szállítási költség/db.

    Egyébként beszéltem már a gyártó képviselőjével is. Viszonteladóknak van valamennyi kedvezmény, de igazán még 20-50db-os rendelés felett sem eget rengető a kedvezmény. A TrackIr 4 már bemegy 100USD alá.
    26ezer forintért sokan megvennék, de mire ideér, lesz belőle 45ezer is (szállítás, vám, áfa, egyéb)...
  • JanáJ
    #156
    Megjött, csudijó. :-D
  • JanáJ
    #155
    Köszi, már meg is rendeltem a 4-est. USA-ból rendelve USA-ba, baráttal hazahozatva a clippel 26e :-)
  • LeonSilver
    #154
    Látod ezt nemtudom.Szerintem a 4-es is teljesen jó az ArmA-hoz.
  • JanáJ
    #153
    Gondolkodom egy ilyen kütyün, csak nem tudom megéri-e az 5-öst vennem ARMA-hoz. Mert nem hinném hogy túl sokat számít az érzékenység ha egy ember fejét forgatom vele a földön és nem egy vadászgép pilótafülkéjében nézelődök.
  • LeonSilver
    #152
    Mire lennél kíváncsi?Én kipróbáltam ( TrackIR5, ArmA2 ) de nem vagyok valami nagy ArmA rajongó.Szóval hatalmas élménybeszámolóra nem számíts tőlem de azért csak kérdezz nyugodtan, hátha tudom a választ ;)
  • JanáJ
    #151
    Üdv!

    Van valakinek tapasztalata az eszközről Arma2 alatt? Igazából nekem csak ide kellene. Szimulátorhoz nem.
  • LeonSilver
    #150
    Kint van a TrackIR 5.0 beta 5B ami már ( állítólag ) működik is.
    Az előző béta nagyon szar volt.
  • Solt
    #149
    5.0 beta4 driver

    Jó a 4-hez is...
  • Solt
    #148
    És ez mire jó? Mellesleg ArmA2 videó alapján ugyanazt tudja mint a 4, csak csicsásabb, meg szebb és jobb a reklámszöveg hozzá! :D
  • pointer4
    #147
    Na alakul, TrackIR 5, arcfelismerős megoldása.