a vegetárius táplálkozás előnyei és hátrányai
  • ajem kisa
    #276
    Ugyan barátom, ez nem barmozás volt, csak átvitt értelemben volt, és ha neked gondod van azzal az emberrel, aki azt mondja, hogy ne egyél húst, és ti szinte nem is hallgatjátok meg, mert "igy mondta", akkor ez nem forum! Azzal a részével én sem értek egyet, hogy térít, de a videó az valós, én csináltam ezt a fajta munkát, és én azért nem is fogok enni boltból hust, mert láttam, hogyan tartják őket, sőt, mint irtam, döglött állat is bekerül a kamionba! Ezek után, hogy te megveszed, és otthon megsütöd, nem tudsz arról, hogy esetleg lehet, hogy pont te eszel egy olyan darabot, ami már 1-2 napja elpusztult, és te jóízuen megeszed! És az ellen, hogy ne kerüljön be a kamionra a tetem is, az ellen nem tudtam mit csinálni, mert a tulajdonos volt mindig az, aki beledobta a konténerbe a többi közé!
    És most Franciaországról beszélek, ahol elvileg fejlődőbb ország, mint "kelet"!
    Eltudom képzelni, akkor otthon az izzadságon (ezt hallottam, egy ismert konzervgyárban dolgozótól) kivül, kitudja mit eszel még meg! Ezt szerintem mindenki veheti példának, vagy tanácsnak, mert ez gusztustalan!!!