a vegetárius táplálkozás előnyei és hátrányai
  • Calver
    #1062
    "annyi eszed sincs h felfogd mi a jó neked."
    bamm. gyönyörű, művészi, és kibaszottul értelmetlen szöveg. de elsőnek tényleg jól hangzik. természetesen, a húsevők mint olyan ostobák, hogy fogalmuk sincs, milyen jó lenne nekik a vegaság, és hogy milyen baromság a húsevés, ugyebár? tényleg, ti vegák egyáltalán nem képzelitek felsőbbrendűnek magatokat... eszem-faszom megáll az ilyen szövegeken.

    filozok, mennyi ideig fogja még zöldségevéstől degenerált agyad azt hinni, hogy a zöldségek kétpofára zabálása mindenkinek jó - vagy hogy egyáltalán bárkinek jó. saját példámból kiindulva, én ha 2-3 napig nem eszem húst, olyan vagyok mint a mosott szar, erőtlen, morcos, még aludni se tudok rendesen. de biztos egyedi eset vagyok, és az emberiség nagy része csak azért eszik húst, mert élvezi a vérfürdőt és a gyilkolást mögötte... gondolom ebből a mondatból semmi nem jutott el a tudatodig, se semmi másból ami esetleg leírja miért és rossz amit csináltok, és marad a fanatikus szemlélet miszerint "a vegaság jó, a húsevőket állítsuk falhoz és lőjük agyon!"

    nem is koptatnám a billentyűzetemet, ha nem szórakoznék itt ilyen jól