• fawcet
    #56
    Sziasztok!

    Saját tapasztalatomról beszélek: 178cm magas vagyok. Másfél hónap alatt 105kg-ról lefogytam 95kg-ra.
    Ehhez mindössze annyi történt, hogy a munkahelyemen kifőztem majdnem egy litert zöld teát, 6-7 perc után leszűrtem. És azt kortyolgattam amikor kellett, mulasztja az éhséget, nem tudok finom kajákra gondolni, pedig ínyenc vagyok. Reggeli és ebéd mindössze 1 alma volt, max. kettő, azért kell táplálék is. Vacsora bőséges meleg kaja tésztával és hússal.

    Ritkán sportolok. Mégis fogytam. De ünnepi dínom-dánom alatt gyorsan visszakaptam 5kg-ot 2 hét szabi alatt.
    Ezelőtt sose fogytam , ezért mondom el. Régen bőséges kerti munka volt tavasztól őszig és 83 kg volt mindig. Ez a célom.

    Napi adag:
    1 adag zöld tea
    1-2 alma: finom házi típusú
    1 adag otthoni meleg étel

    1 fél kg-os zöld nem fermentált tea 1600,-. Pont egy hónapra elég, pedig többet nyomok bele mint amennyit előírnak.

    Mondjuk gyorsabban fogynék:
    - ha sportolnék
    - kevésbé terhelőt emmék vacsorára

    Egyébként furdalja az oldalam, néztem a dragon ballt, abban volt olyan hogy Shon Goku nehezékeket viselt övön és karjainál. Ezeket hogy hívják, mert netes fittnesz cuccoknál nem találtam hasonlót sem???
    Ha volna ilyen cuccom talán olcsón fogynék séta, futás közben.