• Bammy
    #508
    Itt szó sem volt rocker vs diszkós vitáról, mert nem discot hallgatok hanem Metalcoret. Csak mondtam hogy az öltözködés szerintem nem mindig fejez ki mindent. Mert pl ha rám rámnéz valaki akkor nem vágja le alapból hogy ilyen zenét hallgatok. Mert pl ma is farmer meg egy kék kötött pulcsi volt rajtam...szal mondom én szeretek igényesen öltözködni attól függetlenül hogy ilyen zenét hallgatok, arról nem is beszélve hogy ez áll jól, legalábbis szerintem. Csak mondom hogy volt már olyan hogy egy magát rockernek valló arc fekete szakadt ruhákban odajött azt kérdezte hogy mit hallgatok és elmondtam, erre jött a válasz hogy akko mé öltözködök így...pf..má nem azért de nem az lett volna a normálisabb hogy jha akko fasza én is szeretem stb stb, és nem belekötni az öltözködésembe. Nem öltözködöm buzisan.....IGÉNYESEN. Az öltözékem nem merül ki egy guns n-es pólóban egy fekete gatyában meg egy bakancsban, ennyi. Jha meg egy szar oldaltáskában aminek alig látszik a hányadékzöld színe a sok filccel ráírt együttesnévtől, A betűtől, meg lifesucks és hasonló feliratoktól. Szóval bocsesz hogy általánosítottam, nem szokásom. De aki így néz ki, és esetleg LENÉZ, mer én igényesebben öltözködöm, az bekaphatja nyugodtan.