• Beast Machine
    #495
    namost a helyzet az hogy a punkok nem rockerek, mert ha rockerek lennének, akkor nem punknak hívnák őket.:)

    oersze sok norm. punk is van, akiknek tényleg igazi felfogásuk van, és nem az "ANARHIJJAAAAAA UÁÁÁÁÁÁÁ!!!!"-szóösszetétel az összgondolatuk, hanem tényleges eszmerendszer van a hátuk mögött - ugyanez van a rockereknél is. az én viseletem egy sprotcipő, farmer (néha fekete bársonynadrág), random (lehetőleg sötétebb színű, illetve galléros) póló, meg a kétszemélyes bőrkabátom. Bakancsot is tervezek csak a lábam izzad, mint a ló. Kevesen kérdik meg, mit szeretek, mivel hátközépig érő hosszú hajammal, két méteremmel, és 130 kilómmal elég feltűnő, és egyértelmű utalás vagyok.

    szóval az igényes öltözködésről csak annyit, hogy kinek mire van igénye. ha neked a fehér nadrág kell, horgyad. ÉN soha nem venném fel, de csak mert nem tetszik ennyi. a ruhadarabbal van a bajom, nem a viselőjével. mert a fehér naci, teccik vagy sem, nem a rocker életérzés (FIGYELEM! NEM a sörtől részegen a srában fexem, és IHB-bulik érzésről beszélek, hanem az IGAZI, HAMISÍTHATATLAN rocker érzésről!!) egyik alapköve, így elég feltűnő tud lenni, főleg, hogy mostanában ilyet főleg a nyomorútt diszkópatkányokon látni, akik egész évben zokni nélkül mennek a kis trendi szandáljukban. az egyszerűb arcok meg biztos, hogy ezekkel fognak egy kalap alá venni, így ne csodfálkozz, ha kinéznek a csehóból, de hadd idézzem drága megboldogult nagyapám örök rigmusát:

    "SZARNI BELE, ZOLIKÁM, AZT!!". És kész.

    Jóéjt.