• Bammy
    #494
    Az hogy valaki fekete ruhában jár mert ez a szín áll neki jól, stb, ezzel nincs baj. De kicsit akkor veszem észre hogy valaki mennyire lehet egyszerű és igénytelen, amikor lemegyek egy helyre, és sok punk (tudom nem ők voltak a téma) undorító hajjal, undorító kinézettel ott kunyerál vkitől vagy bebaszva fekszik a padlón. Amúgy én is szoktam tombolni is, bár ahhoz innom is kell. Én csak azt mondom hogy szerintem vannak nagyon durván igénytelen emberek, jó, bevallom, punkok között több az ilyen szenny. Egyszer volt koncertünk egy helyen, utánunk fellépett vmi méás zenekar és pár punk gyerek lentvolt. Rajtam fehér gatya volt meg egy csíkos póló amit kurvára szeretek....és erre azt látom, hogy egy orr szem száj piercinges, undorító hajú, kockanadrágos bakancsos, szarrágó, lenézően rámnéz és a haverjaival ujjal mutogat rám és csak anyit mondanak hogy: pfff. Szerintem lett volna bennem egy kis ital akkor nekik is megyek, de így is annyira ideges lettem....lenéztek, mert igényesen öltözködöm. Tudom,. nem mindneki ilyen...és bocs Kmarha vagy Beast Machine ha megsértettelek titeket, tudom hogy rockerek között is vannak oylanok akik fekete cuccokban, együtteses pólóban járkálnak és jó arcok...csak nagyon sok az igénytelen szar, és nagyon sokszor fel tudnak húzni. Me azt mondom h ok nem megyek le oylan helyre, de van hogy jön pár részeg punk nyomorék azt beszól meg minden mert normálisan öltözködöm és nem úgy nézek ki mint egy bohóc...