• Abruzzi
    #3432
    "Am egy férfinek most kigyurtnak kell lenni,állandóan csajozni és mindnekivel kötöszködni meg beszólni akit már meglát,de ha egyedül van még egy 10 évessel se mer kötöszködni?"

    Ezt nem tudom megint honnan vetted. Mondjuk ez tipikusan azoknak a meglátása, akik életükben soha nem edzettek semmit, és csak üresfejű gyúrósnak tudják nevezni azt aki izmos. Én sem gyúrok, soha nem mondtam hogy kigyúrtnak kell lenni, bunkónak, és beszólogatni mindenkinek. Az ilyen ember nem férfi. Szerintem túl fiatal vagy még ennek a normális felfogásához, de mindegy, nem is baj ha 14-18 között vagy ha nem akarsz annyira nagyon még férfias lenni, úgy is csak később érsz be. Egy igazi férfinek szerintem határozott a fellépése, magabiztos, udvarias a nőkkel, és tekintélyt parancsoló a kinézete...valahogy így képzelem el, az utolsó szempont elég relatív és könnyen félreérthető. Egy kigyúrt bunkó állat ugyanúgy nem nevezhető férfinek, mint egy vékony magába roskadó, állandóan szomorkodó idióta frizurájú egyén. De ez csak az én meglátásom.