3589
  • Mike
    #3469
    azt hitték megtehetik azt, mint nyugaton
    hát ne
    kb. mint amikor egyesek azt hitték Budapest New York
  • Mike
    #3468
    ráfogták, ennyi
  • kakaoskalacs
    #3467
    Nem pont rájuk volt kihegyezve a dolog csak példa volt.
  • F1ú
    #3466
    én nem utálom a skineket, addig a pontig amíg el nem kezdenek piszkálni meg balhézni. A deszkásokat meg cangásokat egyenesen imádom :P
  • kakaoskalacs
    #3465
    Kb olyan , hogy a kopasz bomberdzsekis arcokat is utaljuk/verjuk/oljuk meg mert kopaszok és bomberdzsekijük van ... Holott szivesen viseli mert ez a stilusa.. vagy a gordeszkasokat Bmx-eseket is.. damn
  • F1ú
    #3464
    miaz hogy "gyűlöletes viselkedést" ?
    Az ha valkinek ilyen hajacskája van, meg amolyan cuccokban járkál, az nem a viselkedése, hanem a stílusa. A telefonokat meg gondolom azért tiltják ki, hogy ne legyen bizonyíték a neten az emóverésekről.
    Undorító.
    Azért bántani valakit mert saját maga szeretne lenni, a saját választott stílusában, saját kifejezés módjában. Nem pedig valami ráerőltetett unalmas és fals álarcot viselni kényszerből, ami nem a sajátja, és ahogy szerintem az emberek többsége éli le az életét, kifejezéstelenül, befásult tetszhalott állapotban.
    Inkább akkor kilövöm magam a világból.
  • Mike
    #3463
    "A fegyveresek a helyi rendőrséget és lakosságot is megfélemlítik, az ügyeket így nem tudják felderíteni. Az elmúlt hetek gyilkosságai után sem tartóztattak még le senkit."

    és ott a gyűlölt nyugati befolyás

    "A milíciák listákat állítottak össze az emós szubkultúra képviselőiről, akiket homoszexuálisnak tekintenek."

    ergo a vallási fanatikusok elkezdtek gyilkolni, senki nem tud tenni semmit, meg nem is akar, az amcsik már elmentek, sokan erre vártak csak

    "Az iraki iszlamista milíciák régóta üldözik a melegeket, akik sokszor esnek becsületgyilkosságok áldozatává. A fegyveresek célja, hogy ezzel megőrizzék a vallásos értelemben vett családot, amely szerintük csak férfiból és nőből állhat. Ugyanezek a milíciák egyébként üldözik azokat a nőket is, akiknek házasságon kívül van kapcsolatuk."

    Ezt fogja csinálni itthon a Jobbik is max nem ennyire durván, mivel ezt csinálták anno a nácik is

    "Tavaly augusztusban az iraki oktatási minisztérium felszólította az intézményeket, hogy ne tűrjék az ilyen fajta "gyűlöletes viselkedést", és ezért még a kamerával ellátott telefonokat is kitilthatják az iskolákból, mert a diákok szerintük "mocsok filmek" készítésére használnák fel. "

    Szimplán ez a diktatúra természete
    Kitiltom a kamerát, mert még bizonyíték készül, egyébként is mocskos dolog
    Innentől azt mondanám, ezt az egészet a kormány is támogatja, meg a vallási vezetőik, akik élet és halál urai

    mint a náci SA kb.

    csöbörből vödörbe, eddig volt Száddám, most a vallási fanatikusok

    és a jobbos hülyéink is ezeket imádják, mert ők is szívük szerint ugyanezt csinálnák

    na de ne politizáljunk
  • Mike
    #3462
    csak megragadtak a középkorban
    akkor az európaiak is ilyenek voltak
    plusz ugye ezek szerint nem működik a rendőrség sem normálisan, ha következmények nélkül lehet embereket megölni

    az emo szerintem szimplán egy divat, ettől még nem lesz az ember őzikelelkű
    meg nem is vagdossa magát
    (abba meg ne menjünk bele, hogy egy őz mennyire galamb lelkű, talán pont annyira mint egy galamb)

    utáld is őket, ki kell irtani mindet
  • F1ú
    #3461
    szerintem sehogy se menj az arabok közelébe
    Amilyen brutális ez a nép, nemhiszem hogy indok kellene nekik egy rögtönzött gyilkolászáshoz. Épp milyen kedvük van.

    Mit tettek ezek a szerencsétlen emo fiúk, hogy ezt érdemelték??
    Netán bántottak valakit? Talán rosszat szóltak?
    A többség emofiú érzékeny őzikelelkű, akik a légynem sem tudnának ártani.

    Nem értem mire ez a gyilkolászósdi.
    Ezek a rohadt arabok az egész elcsesett életüket egy elbaszott lovecraft tipusú horrorfilmben élik.

    Ezért most egy életre megutáltam az arabokat.
    Innentől fogva arabellenes politikát fogok folytatni.
    Ez nem vallás, hanem őrület.
  • kakaoskalacs
    #3460
    Höh durva akkor ne menjek arabokhoz a répanaciba meg kivasalt hajjal feszulös vnyakupoloban? :D
  • F1ú
    #3459
    ezeket a képeket találtam róluk..
    ez egy eszméletlen beteg nép. ezek nem emberek hanem állatok, és ha nem fékezik meg őket, előbb utóbb ránk fognak támadni, még itt europában is
    Azt olvastam, hogy az utóbbi egy hónapban kb 100 fiatal emo fiút köveztek halálra a geci szemetek, csak mert nem tetszett nekik a hajviseletük meg a testhez simuló ruhájuk. höhh
    nagyon beteg
    az összes emót ki kéne onnan menekíteni minél előbb




  • F1ú
    #3458
    Milyen egy barbár nép..
  • Cat #3457
    Az elmúlt hat hétben 58 iraki emós fiatalt gyilkoltak meg, mert homoszexuálisnak gondolták őket.
  • F1ú
    #3456
    hahóóó
    van itt még az sgén emo?
    vagy legalább emonak látszó tárgy..
  • F1ú
    #3455


  • The Protector
    #3454
    de ráránt
  • lord nihilus
    #3453
    :DDDDDDDDDDDDDDDDd
  • gercse
    #3452
    a legjobbakkal is előfordul, rá se ránts :)
  • F1ú
    #3451
    a francba
  • gercse
    #3450
    senki nem ír (írországi)

    ez lett volna a szóvicc :)
    senki nem ír, hanem magyar
  • F1ú
    #3449
    hát..de ebben nem sok értelem volt.
    Magyarok vannak..miért? A magyarok közt nincsenek emok?
  • lord nihilus
    #3448
    nem látod át a szóviccekben lévő lehetőségeket :D
  • kakaoskalacs
    #3447
    Szerencse visszhauzodott az "underground szférába" az emo stilus. már szerencsére nem beszél rola a media sem tévesen (lásd fokusz).
  • F1ú
    #3446
    Ezt hogy érted?
    Hogy érted azt hogy azért nem írnak mert itt magyarok vannak?
    Nem mindenki utálja őket..

    Én például szeretem őket... eddig "kivétel nélkül", csak az emók nem bántottak azért mert más vagyok.
    Emberileg nagyon szeretem őket.
  • Cat #3445
    szerintem a 15 évesek már kinőtték.
  • lord nihilus
    #3444
    "senki nem ír "

    mivel itt magyarok vannak
  • F1ú
    #3443
    úgy néz ki, meghaltak az emók
    senki nem ír
  • hullabaloo
    #3442
    :)
  • F1ú
    #3441
    Ti ismertek itthon magyar screamo bandákat?
    Ez a stílus azthiszem nincs nagyon képviselve még az országban.
  • F1ú
    #3440
    mivan már az emokkal hogy már nem írtok?
  • 38tibi38
    #3439
    Amúgy emo és gth között mi a különbség? Ha jól tudom ugyanolyanok csak más a nevük....
  • öregember
    #3438
  • öregember
    #3437
  • kakaoskalacs
    #3436
    Már nem azert de hamarosan 20-at fogom taposni és eddig már enztem ki elég sokféleképpen. És számomra az a fontos hogy jol érezzem magam a börömben meg alapjava véve meg legyek elégedve kivül belül és most igy van rendkivul jol érzem magam.Eddig is kerek volt minden csak ha ttukorbe neztem ugygondoltam valami nem stimmel. Amugysem igazan mások véleménye érdekel. Nyilván mások is jol erzik magkat a bőrükben ,aki sportos az susogosnadragban maszkal, van aki öltönyben nonstop meg van még ezerféle más. Szerintem a lényeg az , hogy meg legyunk elégedve magunkal.
    Sosem éreztem késztetést hogy az utcan vagy valahol odaszoljak annak aki nem ugy nez ki mint én vagy a megszokott pláne nem sértő megjegyzesekkel illetni., az olyan dolog ami minősit és nem engem.

    Az hogy lánynak neztek meg vicces mert amikor seggigérő hosszu hajam volt utolag visszagondolva nem szép akkor 20x annnyiszor neztek csajnak ha hattal alltam pedig nem is voltam ilyen csontváz :))
  • Merces
    #3435
    koma te lány vagy? no jó be ne rágj itt nekem, később meg fogod érteni hogy nincs szükséged arra hogy kirekesztő külsőd legyen, önmagad vagy akkor is ha átlagosan öltözködsz, tuajdonképpen ugyanazt a hatást váltod ki másokbol amit belőled váltanak ki a kigyúrt fazonok , és csomó lehetőséget veszitesz ezzel....értem én hogy jelen esetben a viz a hülye de sajna a kacsa igy is elmerül.
  • Abruzzi
    #3434
    A rövid hajú emberek idiótán néznek ki? Meg a rövidgatyások? Mi az hogy rövidgatyások? Te nyáron 40 fokban is az idióta répanacidban nyomulsz? Azért én elgondolkoznék a külsőmön, ha másoknak elsőre az a benyomása hogy "miez, kislány?"
  • kakaoskalacs
    #3433
    Ez egy media altal bebeszelt dolog hogy az emo = a szomorkodással. Tökre nem igyvan ez :) Az meg hogy egy frizura idiota az megint más az relativ : D az én szememben a rövid/tüsi haju emberek neznek ki idiotan , meg a rovidgatyások. Mellesleg magamat nezve határozott a fellépésem és udvarias vagyok sokszor csodalkoznak mert hatam mogott megy a hogynezezki miez kislany meg stb , aztan amint beszelnek velem jön a wáo bocs hogy eztmondtam meg stb igazabol elsőre megitelni valakit az kicsit unfair dolog.
  • Abruzzi
    #3432
    "Am egy férfinek most kigyurtnak kell lenni,állandóan csajozni és mindnekivel kötöszködni meg beszólni akit már meglát,de ha egyedül van még egy 10 évessel se mer kötöszködni?"

    Ezt nem tudom megint honnan vetted. Mondjuk ez tipikusan azoknak a meglátása, akik életükben soha nem edzettek semmit, és csak üresfejű gyúrósnak tudják nevezni azt aki izmos. Én sem gyúrok, soha nem mondtam hogy kigyúrtnak kell lenni, bunkónak, és beszólogatni mindenkinek. Az ilyen ember nem férfi. Szerintem túl fiatal vagy még ennek a normális felfogásához, de mindegy, nem is baj ha 14-18 között vagy ha nem akarsz annyira nagyon még férfias lenni, úgy is csak később érsz be. Egy igazi férfinek szerintem határozott a fellépése, magabiztos, udvarias a nőkkel, és tekintélyt parancsoló a kinézete...valahogy így képzelem el, az utolsó szempont elég relatív és könnyen félreérthető. Egy kigyúrt bunkó állat ugyanúgy nem nevezhető férfinek, mint egy vékony magába roskadó, állandóan szomorkodó idióta frizurájú egyén. De ez csak az én meglátásom.
  • 38tibi38
    #3431
    Am egy férfinek most kigyurtnak kell lenni,állandóan csajozni és mindnekivel kötöszködni meg beszólni akit már meglát,de ha egyedül van még egy 10 évessel se mer kötöszködni? De most az emo eredetileg a punk zenéből épült ki nem? És a punkok közt szntem egy meleg se volt,és akik melegek szntem nem emok hanem csak melegek. De most akkor mégis hogy néz ki egy igazi emo?
  • Abruzzi
    #3430
    Mikor mondtam hogy nem nézhet ki így? Felőlem nézzen, mindenki azt csinál amit akar. 18 év alatt azt mondom hogy egy korszak. Aki 18 év felett is így néz ki, vagy ha már itt vagyunk ebben a topikban akkor emosan, 50 kilóval, szembelógó hajjal és szomorkás fejjel, azt egyszerűen nem tudom komolyan venni.