• kakaoskalacs
    #3413
    Hát nemtudom megmondani ez csak ugy jött mármint a kulsöségek. Mikor megtudtam ezt az egész emo dolgot 2,5éve ráeszméltem hogy "jéé én már belül régota ilyen vagyok" és rohadtul nem ugy neztem ki mint most , hanem hosszuhaju troger metalos voltam (megjegyzem akkoris jelzöket aggatak rám mint az átlag rockerekre/metalosokra budos troger ösember stb : D ) . Aztan gondoltam levágatom a hajam , elkezdtem vasalni , majd be is festettem (volt vörös , meg kékesfekete mint mostis), meg csőnaci meg stb DE ezek csak kulsöségek. Ezzel párhuzamosan elkezdtem nagyo nsokat rajzolni és irni , festészet is tervben volt csak meghiusult. , persze masoktol csak azt kaptam hogy aztaaa ezt tok jo te tudsz ilyet is wááo". Nagyon Erősen kivetitettem az érzelmi oldalamat és a képzömuveszt felé toltam el . Mára ezek már visszahuzodtak sajnos, de neha van még kedvem irni vagy firkálni. Lényeg ami lényeg én megtaláltam ebben a stilusban önmagamat amit leirtam annáál ez joval komplikaltabb hiszem lehet én ezt nevezem emo stilusnak de lehet ezt valaki más másnak nevezi :) Hosszu lett de nembaj: )