3589
  • kakaoskalacs
    #3429

    inkabb 80-as évek mötley

    Köze nincs srácnak az emohoz ha igy akar kinezni az illető akkor merte nezhetne ki igy? Sztereoptipák vannak tömegével azt latom. Mondjuk ez már elég idejemult. mellesleg kitudja apja lehet szereti is mötley-t
  • Abruzzi
    #3428
    http://kepgep.hu/2010/11/23/main/valovilag_4_balazs.jpg

    Erre gondolsz? Hát ha te így akarsz kinézni, egészségedre. Most őszintén te ezt a srácot férfiasnak látod, a maga 50 kilójával, idióta öltözködésével és ennél is idiótább hajával? Ha így akarsz kinézni akkor gratulálok. Apád biztos örülni fog.
  • 38tibi38
    #3427
    De én nem nyálas,meleg emo akarok lenni,és nem is akarok lányosan kinézni. Nem tom kilátta a valóvilág 3. beszavazó showját mikor ott volt az a Balázs aki emo volt,na az nem volt lányos,én olyan akarok lenni!! Szntem aki meleg vagy lányos az pózer mert gondolom Antik ezt kezdták terjeszteni és aki emo akar lenni az egyben meleg is,de én nem!
  • Abruzzi
    #3426
    Most akkor mitől is vagy emos? Mert elvileg olyan zenét hallgatsz? Meg sokat szomorkodsz? Hát basszus mindenki szokott szomorkodni, ettől még nem lesz emos. Mivel írtad, hogy a külsőd még nem ilyen, ezért gondoltam hogy írok és megmentelek. Ne is változtasd meg ilyenre a külsődet. Megérteném apád aki egyből dobálná ki a cuccaid, egy apának az az öröm ha látja hogy a fia szépen férfivá érik, nem egy nyálas kis csöpögős rinyálós kiscsajjá idióta szembelógó hajjal meg pirszingekkel. Most nézd meg ezeket a fiúkat itt a bannerban, szted mennyire férfias az egész? :/ Egy normális nőnek nem ilyen kell, hanem férfi. És hidd el, lehet hogy a sok kis emos pics@nak bejön ez a stílus, de ők is kinövik, és 17-18 éves korukra meg normálisabb fiút akarnak.
  • roli613
    #3425
    ITT VAN EMÓ :d : GELEGULA.BLOG.HU
  • tomcsa4
    #3424
    Sem az öltözködés, sem a visekedés nem határozza meg a szexualitást. A transzvesztiták 95%-a hetero, a melegek a férfiakra buknak (szőrős, testes stb), a melegek nem vesznek fel női ruhát, nem öltöznek nőnek, nem rángatják magukat.

    Szóval nem kell paráznod, igaz a megbélyegzés még megmarad, ez alól nem tudsz kibújni.
  • 38tibi38
    #3423
    Hali. Asszem belül teljesen emo lettem mert hallgatok emo zenét,sokat szomorkodok de néha nevetek,de nem vágom az ereimet mert azok deppressziósak csinálják. Már csak a külsőmet kéne változtatni de félek,hogy negatív kritikákat kapok suliba meg persze amitől jobban félek,hogy itthon mit szólnak majd a szüleim,mert anyám még kis híján elfogadna de apám az már dobálná ki az emo ruháimat egyből,meg leordítana meg ahogy anyám most hogy kivan borulva mindennap szntem ő is uyganezt tenné. Vagy ez az oldal egyátlalán nem iylenekkel foglalkozik hanem csak az öngyilkos hírekkel?
  • hölgyemény
    #3422
    felőlem lehetnek érzékenyek és kimutathatják, de hogy függ össze ez azzal, hogy lányosan néznek ki és meleg pózba vágják magukat a kép kedvéért meg amúgy is? és úgy öltöznek mint a lányok vagy melegek
    tök szar, hogy puhulnak a fiúk =/ így is több nő él ebben a világban =/
  • kakaoskalacs
    #3421
    http://saturdayx.deviantart.com/gallery/

    Ö van a képeken. Mellesleg nem hiszem hogy lányos lenne azért mert nem szörös kigyurt ferfiallat attol meg nemhinném hogy akármi baj lenne.
    Egyik képen pl szívet fog kezében a srác ezen nincs semmi lányos pusztan érzelmeket fejez ki. Festi a haját? mért ne .
    Amugy egy valamit nem birok ha egy fiu festi magat , nah az gáz : )

    De a magyar media altal tevesen leközölt infok az emo-rol emo-krol , rakta az egesz stilust a mai mainstream kategoriaba. 80-as evekben is volt emo de akkor kutyat se érdekelte mert megvolt az a réteg akinek ez tetszett , én remélem hogy visszatér az underground irányba mert amugy is ami megy manapsag az förtelmes. Pl felveszek egy zöld farmert már megvagyokbelyegezve hogy buzivagyok meg hasonlok. sok idiota sztereotipia.
  • hölgyemény
    #3420
    "meg amugysem értem mi tesz egy fiut lányossá ."

    válasz: fenti képek
  • kakaoskalacs
    #3419
    Mondjuk azt sem értem miért halad afelé az egész hogy fiuk lányosak ,lányok pedig fiusnak akarnak látszani. persze lehet normalis keretek kozt csinalni de ez már rég nem normalis.

    meg amugysem értem mi tesz egy fiut lányossá .
  • hölgyemény
    #3418
    lehet, hogy nem ez a cél, de ez az eredmény
  • kakaoskalacs
    #3417
    Lánynak? nemhinném hogy ez a cél bár sokan ebbe kapaszkodnak hogy huu most ha lanyos leszek több jobb csajt tudok szerezni szerintem ez egy hulye rossz felfogas szerintem.

    Énsem akarok lánynak kinezni miért is akarnek? aki meg ugy akarok kinezni és emonak vallja magat azzzal valami nem stimmel. sőt egy fiu ne nezzen ki ugy mint egy lány . abszurd

    Festem a hajam szukfazonu nadragot hordok meg kivagott V nyaku felsöt és akkor énmár tutira nem vagyok fius nemár azert mert nem minden fiu kigyurt kopasz allat (akikkel amugy semmi bajom ) már nem is ferfi.
  • kakaoskalacs
    #3416
    Hát maximum a hajfestést lehet kilöni idösebb korra , de aki pl kevesbe hajlamos hizasra vagy csak szimplan nem akar kigyurt lenni az siman hordhat 30évesen is csőnacit meg converse cipot mondjuk.Vannak 25+ éves emo-k is gondolom.

    Én el tudom képzelni magam 20 év mulva max kicsit rovidebb lesz a hajam de fazonra marad ilyen , amugy csonacit énse hordok inkabb egyenensszárut , az nem feszul olyan durvan, no meg szerintem kényelmes is. Meg késöbb max a ruhatáram lecserélodik koromnak megfeleloen , hiszem hogy siman tudnek 30 évesen is olyan cuccokat talalni/összevalogatni ami engem tukroz : )
    Meg ami a lényeg hogy lehet nem igy fogok kinezni sőőt biztos nem de belül ugyanaz leszek. Nagy Feró jo pelda mert ö tartja az öreg rokker/punk stilust , szerintem egy emo stilusnal is fennt lehet tartani de ez még igencsak uj keletű dolog szerintem.
  • hölgyemény
    #3415
    Miért akarnak az emos fiúk lánynak kinézni?

    (biztos nem azért mert sok a lezbikus :D)
  • The Protector
    #3414
    Jó is az ha az embernek vannak ilyen képzőművészeti hajlamai.
    Mellesleg sokan utálják az emokat csak azt nem tudom h mire fel.Én bírom őket vagyis teljesen semlegesek.
    Mellesleg sok ruhájuk nagyon jó--de a csőnaci az sztem már tulzás.

    Most olyan helyen dolgozok ahol a közvetlen környezetemben sok a fiatal,és rengetegen divatemo közülük.De tudod nyomatják ezeket a képeket iwiw-en meg ilyenek de közben hip-hop cuccok vannak rajtuk meg ilyenek.Ez a stílus nagyon divatstílus lett,ők majd kinövik.

    Kiváncsi lennék a vélemyényedre.
    Ugyebár vannak az ősrokkerek,ők ha szelídebben is de öreg korukra is azok maradnak,bőrdzseki meg hasonló.Pl Nagy Feró meg társaik.
    Az emo-nál ez hogyan van?VAgy még erre nincs is válasz mert annyira újkeletű a dolog h még nincs is olyan aki képviselte a stílust és már megöregedett?Kvára nem tudom értelmesen feltenni a kérfdést.
    Sztem aki most pl EMO az ezt a stílust sztem kinövi.Nem fognak sztem 30évesen szembelógó festett lila hajjal futkározni az utcán.
  • kakaoskalacs
    #3413
    Hát nemtudom megmondani ez csak ugy jött mármint a kulsöségek. Mikor megtudtam ezt az egész emo dolgot 2,5éve ráeszméltem hogy "jéé én már belül régota ilyen vagyok" és rohadtul nem ugy neztem ki mint most , hanem hosszuhaju troger metalos voltam (megjegyzem akkoris jelzöket aggatak rám mint az átlag rockerekre/metalosokra budos troger ösember stb : D ) . Aztan gondoltam levágatom a hajam , elkezdtem vasalni , majd be is festettem (volt vörös , meg kékesfekete mint mostis), meg csőnaci meg stb DE ezek csak kulsöségek. Ezzel párhuzamosan elkezdtem nagyo nsokat rajzolni és irni , festészet is tervben volt csak meghiusult. , persze masoktol csak azt kaptam hogy aztaaa ezt tok jo te tudsz ilyet is wááo". Nagyon Erősen kivetitettem az érzelmi oldalamat és a képzömuveszt felé toltam el . Mára ezek már visszahuzodtak sajnos, de neha van még kedvem irni vagy firkálni. Lényeg ami lényeg én megtaláltam ebben a stilusban önmagamat amit leirtam annáál ez joval komplikaltabb hiszem lehet én ezt nevezem emo stilusnak de lehet ezt valaki más másnak nevezi :) Hosszu lett de nembaj: )
  • The Protector
    #3412
    köszönöm a választ.
    Hajól értelmezem te emo vagy.Mióta képviseled ezt a stílust és hogyan jöttél rá arra h te az akarsz lenni vagy ez hangsúlyozza az egyéniségedet?
  • tuzfal3
    #3411
    HBD Nevano kollégának!:D
  • kakaoskalacs
    #3410
    Hát nincs kőbe fésve hogy aki EMO és fiu annak kötelező lenne smarolni más emo vagy nem emo fiuval. Szoval valaki nem lesz attol buzi mert emo stilust képvisel. Persze nyilván aki nem hetero az azthiszi igy könnyebben lehet pasihoz jutni ha emo lesz . Meggyőződésem hogy 90%-a az emo-knak hetero és 5%Bisex , 5%nem hetero.Nem smároltam még sráccal és nem is szándékozok.Mellesleg engem nem érdekel hogy fiu smárol fiuval akinek az kell csinálja csak tőlem távol, meg nemkell odanézzni : ))
    Fiu-Lány kombinacio a nyerő ez nem vitás. Célszerű a kérdésed feltenni egy olyan személynek akinek volt ilyen élményben része de azért valaszoltam.
  • The Protector
    #3409
    Látom te EMO vagy.Ráadásul az értelmesebbik fajtából.
    Neked mi a véleményed a fiú/fiú smárolásról?Miért jó nekik ha buzulnak.Vagy te is smároltál már fiúval?Ez nem kötekedés csak ha már vágod a témát akkor talán a választ is tudod.
  • kafa
    #3408
    Nagyon kössz,sokat segitettél nekem!!Ez fontos információ volt nekem!!
  • kakaoskalacs
    #3407
    Konkrétan velemenyem szerint arrol az oldalrol megkozeliteni hogy érfelvágás meg lelkibaj Rossz!. Inkább önmegvalositasnak neveznem .Hozzáteszem ha valaki emo akkor azért az érzelmeknek is helye van .
    Öltözködésileg meg semmi kivetnivalo nincs a répanaciban meg a fekete/vagyszines ruhakban , hajfestésben stb . Ha mind egyformak lennenk az lenne a baj : ) Persze meg-megszólnak néha hogy "hogynezelki teee" meg hasonlok de hát akinek szurja a szemét az ne nézze.
  • kafa
    #3406
    Helló mindenkinek!!!látom h van téma az emosokról is!!énnekem szivemszerint nincs bajom velük!!-igaz h kicsit furcsák(de ők is emberek!!)nemtudom h ez a 'stilus',merthát igybirom nevezni,nemtudom h ez zeneileg változnak meg külsőre v lelkiproblémák miatt??-Mert őszintén én már sokmindent hallottam h ezért v azért,de konkrét válasz még nem!!Irjatok választ!!!
  • William32
    #3405
    Christo, volt Bence adatlapján egy úgymond megfogalmazás az Emo-ról.
    Az neked nincs meg? ha meg van másold már be ide a kedvemért köszönöm.
  • drxu
    #3404
    Ha kedveled az emo stílust, akkor írd be a Google-be: okosemo.
  • evil 007
    #3403
    nos háth én hetente 2x mosom a hajam egy hajmosásnál kijon vagy 100 hajszál biztos a léyneg hogy most megtépettem fodrásszal felul meg oldalt kicsit vágtam szal odlalt már nem annyira fekete amugy ien szokés barnás a hajam de a szokés barna vagy nem hullik vagy nem veszem észre de feketét midnig találok a kádba:D meg hajbeállitásnál reggel nos am annyira nem lehet észre venni mert novemberbe festettem be a hajam fufrum alig volt ahoz képest most a fufrum már a szempillámat surolja ugyhogy nő ez csak gye ha nem hullana gyorsabban nőne:D
  • Laney 3000
    #3402
    csak azért írok ide mert nekem is volt régen EMÓS hajam, plusz édesanyám fodrász. Szoval ajánlom a hajszeszt. (Ilcsi cseppek) egy egész garnitura szett, négy fiolával megfelelő idöközönként kell bedörzsölni vele a fejbőrt, nekem frankón visszanőtt persze nem olyanra mind az eredeti, de ahhoz képest mekkora luk lett hét év kemény festés után (lásd fórumozok képei topik) a hajam, egész korrekt lett. szoval bátran ajánlom. Drogériákban lehet kapni, vagy fodrászoknál kérjetek eligazitást. Azóta is festem a hajam (néha fehérről feketére és vissza közben neoniszinek oxival oxi nélkül, jeans colorral stb) és nem hullik!
  • 141111
    #3401
    nálam is ugyanez. befestetem és utána elkezdett hullani. hát azóta is tart, mondjuk nálam eléggé férfiasnak tűnik de nemhiszem hogy véletlen vettem észre pont festés után hogy hullik.szóval szólj ha neked sikerült megállítani, hátha:) különben bye-bye emohaj :(
  • Christo
    #3400
    Igen, pontosan azért hogy olvassátok el :)
    És köszi hogy elolvastátok xD

    De akkor már tudok jobbat: emocikk
  • erik10
    #3399
    ez nagyon szar
  • Cat #3398
    de valamiért csak beírtad, hogy olvassuk el.
  • Christo
    #3397
    Senki nem mondta hogy baj van vele szerintem :)
  • Cat #3396
    Ezzel mi a baj? Egy normális hangnemű beszélgetés, nem látok semmi extrát.
  • Christo
    #3395
    Ja igen... ezt majd olvassátok el :)

    beszélgetés az emoról
    alulról felfelé xD
  • Herr Lehrer
    #3394
    Végülis neked csak számolnod kéne megtanulnod de kezdésnek nem rossz
  • Misi az ezredes
    #3393
    Mert vastag szálú a hajad és sűrű gondolom, akkor fodrász és vágasd ritkábbra. Akkor már meg fogja tartani.
  • byzhouse
    #3392
    nekem ultra strong hajlakk se tartja meg hajamat :D
  • kakaoskalacs
    #3391
    tiédet is beleszámoltam ami amugy tenyleg nemvolt hulyeség bocs

  • Misi az ezredes
    #3390
    Jó lesz az 4-nek is. :)