• Zizou5
    #3006
    nem. felreertesz. en meg mindig tanulok, azert hogy legyen belolem valaki. nem tapolnak a szuleim, elvesztettem edesapam 8 evesen. csonka csaladban nottem fel. anyam megvesz nekem amit tud, hisz gyermekkorban ez igy elvarando. de enis mar hozok haza penzt az asztalra, enis mar teszek valamit azert, hogy neki konnyebb legyen, hisz egyedul van, egyedul kell mindent csinalnia, egyeudl kell fizetnie mindent. a masik meg, nem azt mondtam, hogy en komuves vagyok, vagy az akarok lenni, mer hulye vagyok. nem. azert mondtam, hogy oket tisztelni kell, nem szarozni, mert 1 napot nem sot, szerintem 1 orat nem birnal ki, mert nem tudod mi a munka, nem tudod mi az elet, csak azt tudod, hogyha hozol egy 3ast a sulibol kapsz 10 rongyot, elmesz a speedbe, vagy zoneba vagy UGS ba es veszel valami szamodra rai cuccot es asziszed vagy valaki, es osztod a nepet, hogy ok a hulyek es hogy nekunk nem jut penz ilyenekre, es mi vagyunk a szarok. hat csak szolok, enis szoktam vasarolni ugsba de a kulombseg kozted es koztem, hogy en meg is dolgozom a penzert. ez a legfontosabb dolog, amiert te meg ottvagy ahol vagy mi meg mar kicsit tulleptunk ezen a korszakon:)

    [sry ha kicsit szemelyes lett]