Érdekes feladványok, beszélgetések megoldásokról, pályamunkák, pályázati kiírások, határidők
  • ZilogR
    #75
    " Jó példa még pl. a Freestyle-féle egyszemélyes Pong is - ugyan az ütő nem kör alakú, de minden más a játékban igen. "



    Tudtam, hogy előbb-utóbb szembetalálkozom az ötletemmel, bár én úgy képzeltem eredetileg, h 2 vagy több(?) koncentrikus körön mozognak az "ütők", van középen egy kupac "tégla" és legkívül, szintén koncentrikusan egy másik sor tégla a belül levőt a belső, a kívül levőt a külső játékos védi. Mindkét ütő körpályán tud mozogni, a cél természetesen elbontani az ellenség tégláit!

    A játékot nehéz (nehezebb) igazságossá tenni, mert ma középen levő játékos előnyben van, ui. előfordulhat, h a labdához sem kell érnie, hogy az a saját téglái mellett elrepülve a külső téglasort kapja el...

    Mivel nem fogok indulni, gondoltam elmondom, én milyet csináltam volna! A CREDITS-ben azért sorolja fel a nevem, aki megcsinálja helyettem! Az ötlet az enyém - és jobb is, mint az egyszemélyes pong!