MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • djsenki
    #542
    Én az érdekes esetemet szeretném leírni a Hyundai MP4 lejátszómról.
    2009 decemberében vásároltam az Euronics üzletben egy Hyundai SF-01 típusú MP-4 lejátszót. Már kibontás után bekapcsolásnál lefagyott, megvártam míg lemerül, majd újra feltöltöttem és működött egészen pár hétig, amikor a fájlokat nem lehetett feltölteni rá a számítógépemből. Csatlakoztattam a készüléket, azonnal fel is ismerte, de amint megkezdtem a fájlátvitelt azonnal "eltűnt" az eszköz. Visszavittem az üzletbe, arra számítva, hogy megjavítják. Elküldték szervizbe a Káta Elektro Műszaki Kft-hez, természetesen ugyan úgy visszaküldték, hivatkozva arra, hogy semmi baja a készüléknek. A probléma valóban megoldódott, de nem 100%-osan, mert rendszeresen megszakadt a fájlátvitelt. Nem volt a legjobb, de rövid ideig használgattam, majd nem kapcsolt be, hiába töltöttem fel. Nem volt más választásom, vittem az Euronicsbe, ahonnan küldték a szervizelő céghez. Nem lesz nehéz kitalálni, visszaküldték, sőt még egy olyan megjegyzést is kaptam, hogy olvassam el a használati útmutatót. A boltban is próbálgatták a készüléket, ott sem kapcsolt be, így újra elküldték a Káta elektronak. több mint egy hónap várakozás után megérkezett a még mindig üzemképtelen MP4 lejátszóm. A személyzet egy addig ismeretlen eladód behívott, aki 1 óra 40 perc alatt megjavította a készüléket, kiderült, hogy csak le kellett formázni. Pár óra üzemmódra képes volt a készülék, majd csatlakoztattam a konnektrohoz, hogy feltöltsem az akkumulátorkát. Azonnal feltűnt, hogy egy kis piros lednek kellene világítania az adapteren, de ez nem történt meg. A kijelzőn sem mutatta, hogy töltene. Ismét betérem az Euronicsbe, ahol már jól ismertek. Most az adaptert küldték csak el. Kíváncsian várom az eredményt.
    Mielőtt bárki azt gondolná, hogy csak nekem van problémám a céggel, vagy valami személyes sérelem miatt írtam, olvassa el a cégről alkotott véleményeket, tapasztalatokat ezen a honlapon.
    Senki se vásároljon az Euronicsbe, kivétel ha saját maga meg tudja javítani az elromlott készüléket!