576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • zoliii
    #576
    A mobil is visz mp4-et! De már van mp5 lejátszó is! :D
  • AlieN911
    #575
    Hali

    Van itt valaki? :)
    Ki milyen lejátszót ajánl? Igazából normális minőség kell, kijelző nem fontos, 2gb azért min legyen. 8e körül?
  • Maxtreme
    #574
    Mivel én ilyen rendes gyerek vagyok, megosztok veletek némi infot :D
    Akinek Sony mp4 lejátszója van, és el akarja tüntetni az EU miatt bevezetett hangerőkorlátot, az tegye a következőt:

    Lépjen ki a főmenübe és:

    "Here is the combination for the servicemenu:
    Back 1,5 seconds
    Hold ON
    Right
    Left
    Volume UP
    Volume Down
    Right
    Left
    Option
    Back
    Option
    Back
    Now it should restart, then set Hold to Off.
    Under Audio you can change the settings.
    Remember to be careful."

    Kipróbáltam, müxik. Ha a billkombináció beütése után újraindul, akkor jól dolgoztatok :D
  • FL Zoli
    #573
    Hello van egy kis problémám
    Van nekem egy ODYS x26V lejátszóm, s megbolondult, pl zene lejátszási ablakban minden eltűnt kivéve a háttér, csak sima hófehér. Ha rádugom usb re akkor gép felismeri csak maga a készülék fagy le, vagyis nem tudok mászkálni menüben, mint eddig
    Amit adtak cd-n hozzá progit az egy kalap sz@r. Írtam a gyártónak vissza is írt hogy hogy kellene, meg küldött firmware-t meg egy prgot ami rárakná az fw-t
    a progi: Product tool no dog)vagy ilyesmi:))
    +
    . Start the Update Tool.
    2. Turn the player on "off" and press the button MENU at the same time and connect the player to the pc. (na ezt sikerült a gép valami rock usb ként kezeli)
    3. Then click on"Open" and select the firmware file (With the file ending: .rfw).
    4. Click at "Update"
    5. After the update has finished please remove the player form the PC and turn ist on.


    Viszont ha nyomom az update et, "oparetion system error"t dob ki
    s a logban: Error: Not found any ROCK USB device

    Most maga a program gagyi, vagy próbáljam xp-n?

    Légyszi aki már csinált ilyet az segítsen! KÖszi



  • AlieN911
    #572
    Hali

    Vettem egy Sandisk Sansát, és van rajta gyárilag 6-8 szám... azokat hogy tudom letörölni? bedugtam, nézte, de nem találtam.. rejtett fájlok is látva voltak.. Köszi!!
  • Fidolorous
    #571
    én iPod-on Rockbox firmware-vel halgatok FLAC loseless számokat sennheiser MXL 570es fülessel, néha eléggé odabasz bár metróban sajnos mivel nem agybadugós ott már eléggé elvérzik a dolog. viszont ezek a canal füllhallgatók nekem elég unszimpatikusak és nem tudom hogy zajszűrésre más megoldás van e

    van esetleg ötlet hogy FLAC zenére viszonylag normális áron milyen fülessel kéne próbálkozni ?
  • noname23
    #570
    na piff 20k sony mp4hez adtak egy vacklot ami kb középkategóriás aztán vettem hozzá cx500-at de ezzel se szólt olyan nagyon extrán hogy megérjen az egész annyi pénzt így inkább örültem hogy találtam valami hülyét akire rásózhattam tanulság nem garancia a márka se inkább költséghatékonyan kell megoldani az egészet bár 1x a villamoson vmi csajszinak ultrabrutál hangcucc szólt a fülében jó hangosan mert jóval távolabb még mindig tisztán hallottam kár hogy nem kérdeztem rá mi volt az.
  • Sati84
    #569
    Sandisk Sansa Fuze-t ajánlom ezek alapján (8 GB+microSD lehetőség van benne)
  • MirP
    #568
    Pontosítanék!
    - min. 4 GB tárolási lehetőség
  • oneal1
    #567
    értem:)
  • MirP
    #566
    Ez már sok nekem, nem használnám ki, ahogy magamat ismerem!
    És hát jobban szeretnék újonnan venni egyet...
  • oneal1
    #565
    ez alá nem adnám!:)
  • MirP
    #564
    Sziasztok!
    Sajnos nem vagyok otthon ebben a témában, de egy olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok ajánlani mp4 lejátszót az alábbi kritériumok alapján?
    - mp4 lejátszó kellene (mp3 és avi lejátszása)
    - max. 20000 Forintig
    - minimum 320x240-es felbontás
    - nem gagyi, hanem megbízható, minőségi márka
    - min. 8 GB tárolási lehetőség (ha nincs, akkor 4 giga az mindenféleképp)
    - Memory Stick Micro (M2) bővíthetőség, de ez nem feltétel!!!

    Ha tud valaki nekem ajánlani ezek alapján mp4 lejátszót, azt megköszönném!
  • bajtokarpi
    #563
    Üdv.!

    Tudnátok ajánlani mp3, vagy 4, vagy 5 lejátszót. Kizárólag zenehallgatásra kellene, de azt nagyon jó hangminőségben tudja, és nem baj, ha flac formátum támogatás is benne van.

    Köszi
  • tomi04
    #562
    A legtöbb az amv-t támogatja mint videot
  • Aaron1212
    #561
    Hali!
    Valaki megmondaná myilen formátumban kell videót rakni az mp4-re.
    Mtv formátumban raktam rá de azt írja ki hogy ismeretlen formátum.
  • tomi04
    #560
    Sziasztok!
    Vettem apámnak egy mp4-et az a helyzet hogy nincs benne belső memória csak sdd kártya és a gépem nem tudja felismerni az eszközt ugy pl mint egy pendrivot
    de ettől függetlenül tölti.
    vettünk bele mikro sd-t és nem tudok rátölteni zenét. :S
    most akkor vennem kell egy mikro sd kártyaolvasót???
  • szitharta
    #559
    Üdv Mindenkinek!
    Remélem valaki olvassa még ezt a fórumot: Segítsééég!
    Minap vettem egy Alpha MP4 lejátszót és semmit nem hajlandó felismerni!
    Nem jó a hozzá kapott konvertáló és semmi más sem!
    Kérlek ha valaki erre járogat és ért hozzá segítsen!
    Vagy ha valaki ismeri karpet- nevű felhasználót S.O.S. kérem az e-mail címét. Vagy ha vki töltött le az oldaláról convertert, légyszi nekem is küldje el, mert az oldala megszűnt!
    Köszi!
  • ddyy
    #558
    Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni.Nemrég vettem egy Myaudio c182 típusú mp4 lejátszótt. egy hétig kb nem is volt vele gond,aztán adathordozóként kellett használnom és rámásoltam egy zip fájlt.Most nem enged rámásolni sem törölni róla semmit :S.Formázni is próbáltam de mindig azt írja ki,hogy a windows nem tudja befejezni a formázást.Mit csináljak vele? :S Azt hallottam hogyha szervízbe viszem mindig kb egy hónapig ülnek rajta :/ Nekem pedig eléggé kéne addig.
  • Retroman
    #557
    Sharp MP-A 100 típusú MP3 lejátszóról van valakinek valami infója?
    (Hol lehet venni, hány GB a memóriája?)
  • vándor1
    #556
    Helló
    van egy Xpert tech SR-MF 4082 MP4 lejátszóm
    az a kérdésem lehet-e softwert frissiteni rajta ?
    Köszönöm válaszokat
  • Retroman
    #555
    Nem értem, azt írta ki, hogy feltöltötte a képet a fórumba, de én nem látom sehol.
    Na mindegy, itt egy link a lejátszó képéhez:

    ORION MP- D822 FM MP3 Lejátszó
  • Retroman
    #554
    Na szóval, még egyszer:

  • Retroman
    #553
    Erről a lejátszóról van szó, ezt szeretném megtudni, hogy hol lehet venni Magyarországon:

  • Retroman
    #552
    Hello!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy tud -e valaki arról valamit, hogy Orion MP-D822 FM típusú MP3 lejátszót Magyarországon melyik boltokban lehet venni?
    Megköszönném, ha valaki tudna erről információval szolgálni!
  • djsenki
    #551
    Vagy alacsony bitrátájú zenéket töltesz fel rá.
  • Desiderata #550
    lehet hogy a jack dugót nem nyomod be eléggé
  • Nata92
    #549
    Sziasztok!

    Kérlek titeket, hogy segítsetek. Most vettem egy mp4-lejátszót, nem a legjobb, de legalább van. A problémám az, hogy ami alapvetően 2 szám rajta volt, azok sem voltak hangosak, és amit én tettem rá most, azok pedig olyan halkak, hogy nem lehet hallani, csak valami suttogást maximum hangerővel. Nincs erre valamilyen program hogy a számokat hangosabbá lehessen tenni?
    Kérlek segítsetek, mert így nem tudom használni, és ezért vettem, hogy azokat a fájlokat halgathassam, amiket most nem játsz le hallható módon.
    Kérlek írjatok e-mail címemre ha van bármiféle megoldás: [email protected]
    Előre is köszönöm!
  • Desiderata #548
    eddig 6 ezres ajánlatot kaptam, akkor inkább új mobilt veszek ami már tud filmet lejátszani
  • djsenki
    #547
    3000-ért bevizsgálják, 7000-ért kicserélik a kijelzőt. egyél inkább újat.
  • Desiderata #546
    noname mp4 lejátszót hol érdemes szervizelni? a kijelzője tört el
  • djsenki
    #545
    Több alkalommal s próbálkoztam de nem csrélik. Egyébként ennek a doboza is tele van olyan paraméterekkel ami hazugság. Most megjött a töltő és működik, szóval ha újra tönkremegy akkor én is megpróbálom ezt. Kösz az infót!
  • zav05
    #544
    helló, nekem van egy "portable digital audio player" mp4-em. Az a gond hogy nem veszi észre a gép. Aki tud az legyen oj szíves hogy ír.
    Köszi plz
  • Fidolorous
    #543
    Asszem én is egy Euronicsben vettem egy szimpla MP3 lejátszót, ám azzal semmi gond nem volt 1 hét után egyszerűen kevésnek bizonyult az eszköz számomra, váltani akartam vmi komolyabbra. Az MP3 leírásában szerepelt hogy van benne FM Rádió is, ám ez "szerencsémre" fake információ volt így ezt kihasználva minden pattogás nélkül a pénzemet adták vissza. Másrészt főleg manapság egy MP4 nem akkora dolog hogy szervízelni küldjék, szerintem nagyon azzal kellet volna szorongatni őket hogy cseréljék ki mert ez hibás...
  • djsenki
    #542
    Én az érdekes esetemet szeretném leírni a Hyundai MP4 lejátszómról.
    2009 decemberében vásároltam az Euronics üzletben egy Hyundai SF-01 típusú MP-4 lejátszót. Már kibontás után bekapcsolásnál lefagyott, megvártam míg lemerül, majd újra feltöltöttem és működött egészen pár hétig, amikor a fájlokat nem lehetett feltölteni rá a számítógépemből. Csatlakoztattam a készüléket, azonnal fel is ismerte, de amint megkezdtem a fájlátvitelt azonnal "eltűnt" az eszköz. Visszavittem az üzletbe, arra számítva, hogy megjavítják. Elküldték szervizbe a Káta Elektro Műszaki Kft-hez, természetesen ugyan úgy visszaküldték, hivatkozva arra, hogy semmi baja a készüléknek. A probléma valóban megoldódott, de nem 100%-osan, mert rendszeresen megszakadt a fájlátvitelt. Nem volt a legjobb, de rövid ideig használgattam, majd nem kapcsolt be, hiába töltöttem fel. Nem volt más választásom, vittem az Euronicsbe, ahonnan küldték a szervizelő céghez. Nem lesz nehéz kitalálni, visszaküldték, sőt még egy olyan megjegyzést is kaptam, hogy olvassam el a használati útmutatót. A boltban is próbálgatták a készüléket, ott sem kapcsolt be, így újra elküldték a Káta elektronak. több mint egy hónap várakozás után megérkezett a még mindig üzemképtelen MP4 lejátszóm. A személyzet egy addig ismeretlen eladód behívott, aki 1 óra 40 perc alatt megjavította a készüléket, kiderült, hogy csak le kellett formázni. Pár óra üzemmódra képes volt a készülék, majd csatlakoztattam a konnektrohoz, hogy feltöltsem az akkumulátorkát. Azonnal feltűnt, hogy egy kis piros lednek kellene világítania az adapteren, de ez nem történt meg. A kijelzőn sem mutatta, hogy töltene. Ismét betérem az Euronicsbe, ahol már jól ismertek. Most az adaptert küldték csak el. Kíváncsian várom az eredményt.
    Mielőtt bárki azt gondolná, hogy csak nekem van problémám a céggel, vagy valami személyes sérelem miatt írtam, olvassa el a cégről alkotott véleményeket, tapasztalatokat ezen a honlapon.
    Senki se vásároljon az Euronicsbe, kivétel ha saját maga meg tudja javítani az elromlott készüléket!
  • bmw1200
    #541
    fülesekből van 16 meg 32 ohm-os is valszeg a tied a nagyobb, próbáld ki egy másikkal
  • name01
    #540
    Sziasztok!
    Eladó egy új, érintőképernyős, kamerás mp4.
    Jellemzői: 2,8 colos érintőképernyő,zene,video lejátszás,kamera mód(foto ,video),képnézegető,ebook olvasó,fm rádió,hangfelvevő,naptár,számológép,stopperóra,2 játék,beépített hangszóró,usb kábel,fülhallgató,belső tölthető akku,mini sd kártyával bővíthető.
    Érd: [email protected]
  • malicobra
    #539
    MP4 lejátszó karóra !
    + E-book !
    www.legjobbelektronika.hupont.hu
  • Timi528
    #538
    Sziasztok! Van egy Concorde X-913 1GB-os mp4 lejátszóm és a Windows nem ismeri fel. Azt írja ki, hogy az illesztőprogram nincs telepítve, de a CD-n, amit kaptam hozzá, csak a konvertálóprogram van rajta. Eddig működött, de amióta újra lett telepítve a gépem, nem ismeri fel. Kérlek segítsetek, mert elég fontos lenne.
  • Unitedfanatics
    #537
    Van egy nagyon hülye kérdésem, de hátha...

    Az MP4 lejátszóm nagyon halk, még max hangerőn is egy gyengébb minőségű szám élvezhetetlen, ez a fülhallgató miatt van, vagy a készülékben lehet a hiba?

    Esetleg ezt tudnám valahogy javítani?