MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • fahrenheit04
    #527
    Helló!
    Nekem egy my audio m601 1Gb érintő képernyős lejátszóm van és olyan bajom van hogy nem tudom milyen firmware van rajta de frissíteni szeretném vagy vissza állítani de a progival nem boldogulok,a leírás meg 1 kalap ürülék olyan menüpontokat ír meg olyanokról ír ami nincs is.
    Valaki le tudná írni hogy mit csináljak mert a CD-n találtam valami drivert és azt írta hogy menjek a bállításokba ,ott a systembe és update rá kattolok ki írja hogy csatlakoztassam az USB kábelt be dugom és valami drivert kért meg találtam a CD-n valami RockUSB driver fel rakom és az a nyomorult leírás azt mondja hogy ha már fent van akkor fel ismeri és megnyitja a "Firmware Tool"-t de nem csinál semmit csak annyit hogy látja.De az az érdekes hogy van egy progi rajta de azt nem írja hogy rakjam fel pedig az a Firmware upgrade tool,fel raktam azt is de semmi ,meg valami *rtf kell neki azt hol találom meg?
    Please segítsetek mert nem jó már a játékok menü sem meg a txt fájl olvasóba a könyvjelzők eltünnek hiába mentem le.
    Előre is kösszi
    Helló