576
MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • GyeBen
    #536
    "Van olyan mp4 lejátszó ami le tud játszani DOC/PDF/PPT fájlokat?"

    Szerintem sincs. TXT szöveget igen.
    Pl.: az enyém is csak TXT, formázatlan szöveget képes kezelni.
    Szóval a DOC-ot és a PDF-et TXT-vé átalakítva lehet használni, PPT viszont lehetetlenség a kis kijelző miatt.
  • csnagybalazs
    #535
    Eladó, vadiúj 4GBos Concorde mp4 lejátszó
    http://hardverapro.hu/apro/concorde_x-913_4gb_mp4_lejatszo_uj/hsz_1-50.html

    [email protected]
  • noricadragon18
    #534
    Nekem olyan problémám volna hogy teljesen lemerult a lejátszó,már vagy fél napja toltom de nem akar bekapcsolni.valaki segítsen.elore is kosz.
  • endzsiii
    #533
    sziasztok, h tudok mp4-emen filmet ézni??mien formátumba kell ráraknom?
  • sambauer
    #532
    Üdv. Nekem is lenne egy problémám. Unokatesóm itt hagyta tölteni az érintő képernyős Lazer MP4 lejátszóját. Gondoltam megnézem hogy szól ezért kihúztam és beraktam az sd kártyámat. Minden oké működött, ezért visszaraktam tölteni és a belső memóriára, és az sd kártyára is raktam néhány új számot. Miután ez kész volt, kihúztam viszont bekapcsolás után az "adatbázis frissítése" szöveg után kilépett minden további nélkül. Azóta megpróbáltam sd kártya nélkül, illetve le is töröltem az új számokat de nincs eredmény ugyanúgy kilép az említett szöveg után. Mivel a lejátszó nem is az enyém ezért roppant idegesítő hogy egy 10 perces normális használat után ilyen gebasz van vele. Akinek bármi ötlete van előre is megköszönöm ha megosztaná velem.
  • Henicica
    #531
    Sziasztok!

    Könyörgöm, segítsen valaki!!!
    Egy Xpert Tech márkájú MP4 lejátszóm van. Azt írja ki, hogy Empty Disk.
    Másolni akartam rá zenét és mikor csatlakoztattam a laptophoz már elég érdekesen viselkedett, ki-be kapcsolt. Utána eltűnt róla minden, pedig még meg sem kezdtem a másolást, egyáltalán nem csináltam semmit!
    Egyáltalán nem is enged rá másolni semmit.
    A Setup-ba viszont a Memory Info szerint 64 % foglalt.
    Ezek szerint nem törlődött volna az adat?
    Én annyira nem értek hozzá, de nincs valami módszer, amivel vissza tudnám állítani?
    Elég fontos adatok voltak rajta!
  • Dyrtyho
    #530
    Sziasztok
    Nekem egy Xpert Tech márkájú 4GB0 mp4 lejátszóm van,amit ma véletlenül le ejtettem és ennek következtében megrepedt a kijelzője,és azt szeretném megkérdezni,hogy hol és mennyiért,és hány nap alatt csinálják meg ?
  • kristomi
    #529
    Sziasztok!

    Van olyan mp4 lejátszó ami le tud játszani DOC/PDF/PPT fájlokat? Már keresgettem de nem igazán találtam... Megköszönném ha linkelne valaki egy oldalt ahol ennek utána lehet nézni, hogy melyik tud ilyet és mennyibe kerül, ha egyáltalán van olyan, ami lejátsza ezeket a kiterjesztésű fájlokat..
  • nono28
    #528
    Hogy lehet filmet,zenét tenni MP4-re?
  • fahrenheit04
    #527
    Helló!
    Nekem egy my audio m601 1Gb érintő képernyős lejátszóm van és olyan bajom van hogy nem tudom milyen firmware van rajta de frissíteni szeretném vagy vissza állítani de a progival nem boldogulok,a leírás meg 1 kalap ürülék olyan menüpontokat ír meg olyanokról ír ami nincs is.
    Valaki le tudná írni hogy mit csináljak mert a CD-n találtam valami drivert és azt írta hogy menjek a bállításokba ,ott a systembe és update rá kattolok ki írja hogy csatlakoztassam az USB kábelt be dugom és valami drivert kért meg találtam a CD-n valami RockUSB driver fel rakom és az a nyomorult leírás azt mondja hogy ha már fent van akkor fel ismeri és megnyitja a "Firmware Tool"-t de nem csinál semmit csak annyit hogy látja.De az az érdekes hogy van egy progi rajta de azt nem írja hogy rakjam fel pedig az a Firmware upgrade tool,fel raktam azt is de semmi ,meg valami *rtf kell neki azt hol találom meg?
    Please segítsetek mert nem jó már a játékok menü sem meg a txt fájl olvasóba a könyvjelzők eltünnek hiába mentem le.
    Előre is kösszi
    Helló
  • kannaboy
    #526
    Sziasztok! van egy Philips SA3125 2GB MP3/MP4-lejátszóm .csak az a baja szegénynek hogy egy koncerten le esett és szét taposták. a kijelzője befolyt. és már be se kapcsol. mennyiért csinálják meg kb. ?
  • stonesour
    #525
    hali, szerintetek megéri egyilyenre beruházni?
    erősen gondolkodok rajta
  • csypy
    #524
    Sziasztok!
    Tavaly karácsonyra kaptam egy Myaudio 988 mp4-et.
    Amikor pc-re csatlakoztatom, nem tölt.
    Lehetséges, hogy tönkrement az aksija? Nem cserélhető aksis,érdemes egyáltalán aksit cseréltetnem benne?
    Nem volt egy drága gép, olyan 15000 Ft lehetett, de nagyon szeretem és sajnálnám, ha annyi lenne neki.
    Járt már valaki akármilyen mp4-el így,és mennyiért cserélték az aksiját?
    Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
  • Tukituki
    #523
    Helló!
    Látom a problémád nekem is ilyen van. Ajánlom a Philips lejátszókat
  • PJack
    #522
    hali
    unom már hogy már a 3. ericssonos csatim is kontaktos, ezért úgy döntöttem veszek egy mp4 lejáccót.

    azok alapján amit itt olvastam az ÖSSZES névtelen áruval gondok vannak, ennek elkerülése érdekében szeretném mekkérdezni, melyik az az árban legalacsonyabb (12k-nál többet nem nagyon akarok rááldozni) min mondjuk 2-4 gigás, márkás lejátszó, amiről jók a visszajelzések, és kibírja mondjuk pár évig?

    előre is kösz
  • 5c0rp330n
    #521
    kuka, legkozelebb pedig olyan lejatszot vegyel, aminek neve is van.
  • Ninabgy
    #520
    Sziasztok.
    Van 1 digital player mp4 lejátszóm és mikor fölrakom usb-re tölt de nem jelzi ki a gép és ezért nem tudok zenét rátenni se semmit. A géppel semmi baj mert mindent fölismer csak a lejátszómat nem, van amikor sikerül kb. 2 másodpercre de el is tűnik.Remélem tudtok segíteni!!
    Köszönöm!
  • degenerator
    #519
    átvertek, ennyi.
  • degenerator
    #518
    most rendeltem egy wayteq p41est. 19ért.

    általában minden komolyabb bolt ennyiért kínálta, csupán néhány ismeretlenebb nevű akarta hozzámvágni 12ért. nem gyanús?
  • Rohamkacsa
    #517
    Sziasztok!
    Engem az érdekelne, hogy akinek van érintőképernyős mp4-e amit a vaterán vett, hogy az jó e? vagyis hogy jó minőségű az érintőképernyő, meg hasonlók, egy rövid jellemzést kérem írjon nekem esetleg még a saját gépéről egy képet pakoljon fel:), jah és sztem ezek az mp4ek .NES játékokkal futnak, A válaszokat előre is köszönöm
  • 0tyela
    #516
    sziasztok!nemrég vettem egy ipod nano-t és nem nagyon értek hozzá.zenét már tudtam rárakni meg szöveget is csak annyi a baj h nem tudom elolvasni mert értelmetlenek a sorok a formátum miatt.Milyen formátumú szöveget kell rárakni??És filmet lehet a nano-n nézni vagy ez még nem annyira fejlett??ha igen milyen formátumban rakjak rá filmet??előre is kösz.Otyela
  • syberia2
    #515
    Sziasztok
    Az lenne a kérdésem, hogy van egy Avi videóm, amit átkonvertálok(media-convert.com/hu)amv-é, de az MP4 azt írja ki format error. Mit lehet tenni ez ellen?
  • TaRka0107
    #514
    Szevasztok! Lenne egy béna kérdésem! Firmware-t hogy kell frissíteni és az adott MP4 lejátszómhoz hogy találhatok? Mert az MP5 ös kézikönyvemben azt írja hogy a számítógépemen lévő firmwaret tegyem rá az MP4-emre!:D
  • syberia2
    #513
    Rossz méret?
    Apropó! Tudtok videó-átméretező programot? Semmit ne csináljon, csak vágjon!
  • miki10
    #512
    Sziasztok!!!
    nekem van egy OMP4-238

    és az mp4 avi fájlokat támogat és ha avi fájlt másolok rá nem inditsa el hanem azt írja ki hogy fájl formátum hiba

    nem tudjátok hogy ez mitöl van?:S
    és mi a megoldás erre?
  • galcs
    #511
    Sziasztok!

    Nekem is van egy noname mp4 lejátszóm 4gb, érintőképernyő.
    Ugyan az a problémám mint itt másoknak. A hozzáadott aviconvetter, convert now parancsra nem csinál semmit.
    Más programokkal is próbáltam, semmi sem segített.
    Jól jönne egy kis segítség. Ksözi
    GálCs
  • mp14
    #510
    Sziasztok!

    Van egy érintőképernyős 4gb mp4-em.Tud valaki segitni honnan dudok rá játékokat tölteni?
    Előre is köszönöm.
  • xBalázsx
    #509


    Eladó egy ezüst 80GB-os IPOD CLASSIC!szép állapotban, nagyon vigyáztam rá. kb. 3/4 éves. még van rá kb 2hónap garancia!!
    dobozával mindennel kivéve füles mert azmár sajnos nics meg.
    a háta kicsit maszatos dehát ez szerintem a legtöbbnél ilyen
    képet küldök ha kell!

    Ár:35000Ft

    email: [email protected]
  • mate1260
    #508
    Valaki tudja hogy az Orion OMP4-206/O-ba milyen memóriakártya kell??
    Aki tudja gyorsan írjon
    Előre is kösz
  • mate1260
    #507
    test
  • syberia2
    #506
    S.o.s.! keresek olyan amv convertert, ami nem demo, és ha lehet, a telepítője ne .zip legyen!
  • WiZZaRD
    #505
    Átmásolod a gépedre azt az avi file-t, ami a lejátszón van, megnézed mondjuk aviinfo-val (ezt itt le tudod tölteni: http://www.billh.demon.co.uk/video/download.htm ). Ezután amit át szeretnél kódolni a lejátszóra egy video kódoló szoftverben (mondjuk Allok video converterrel megteheted, létrehopz egy egyedi profilt, amiben pontosan azokat a tulajdonságokat adod meg, amit az aviinfo kiírt a gyári videóra (fps, bitráta, felbontás, stb) és már mehet is a kódolás:).
  • norbertobaggio
    #504
    Sziasztok olyan gondom van az MP4 -esemmel ,hogy nem játsza le a videókat csak azt az eggyet amit gyárilag raktak rá (Orion OMP4 238-as) megnéztem a gyári videónak a tulajdonságát ott azt irja Videókép Tömöritése-XVID na ilyet hol tudok csinálni vagy mivel?Amugy a kézikönyvben avi-ra tesz javaslatot de hiába konvertálom avira nem megy meg még jó pár dologra konvertáltam már és nem működik valaki segitsen pleas!!!!!!!!
  • Danfan
    #503
    Szerintem egyértelműen Sony-t, nekem Sony NWZ-A826-om van kifogástalan hangzással, és ha jól emlékszel 30E körül vettem 4Gval! Megéri az árát, hiszen Ex füleseket adnak hozzá, ami önmagában 15E. ;)

  • Daffchy
    #502
    A Samsung S5 nagyon tetszik...arról mi a véleményetek?
  • Daffchy
    #501
    Sziasztok!
    MP4 lejátszót szeretnék venni, 30E-ig mit ajánlotok?
    Én a Creative ZEN X-Fi-t és a Sony NWZ-A816 néztem ki.
    Ti mit ajánlanátok aminek tényleg minőségi hangzása van, igazi mélyekkel...:)
  • syberia2
    #500
    Már lejátsza, de(!) kb 1/3-ánál leáll és ugyanezt írja ki.
  • syberia2
    #499
    HEll Kerestem olyan programot, amivel AVIból AMVt tudok konvertálni. Találtam egyet(amv converter studio), de mikor a videót felrakom az mp4emre, (MP4 Player with 1.8 Inch OLED Screen 16GB)de azt írja ki h Format Error. Már AMV formátumú meg minden, de vmiért nem akarja lejátszani.
  • norbertobaggio
    #498
    Sziasztok nekem egy Orion OMP4-238-as 2GB-os MP4-hez kellene töltő , ha valaki tud nekem cimet vagy ötletet adni hogy honnan szerezhetek hozzá azt nagyon megköszönném!
  • zsancy
    #497
    sziasztok, nekem egy ME2-es mp4 lejátszóm van kb 2 éve. eddig nem volt vele gond de most h raknám fel rá a zenéket a total commander azt írja ki h nem másolható szüntesse meg az írásvédettséget,miközben nem írásvédettek a számok(régen feltudtam rakni) vk segítsen lécci mi lehet a baj