MP4 Lejátszók, Firmware, Themes.
  • 5c0rp330n
    #321
    jaj, nem kell itt mellébeszélni, mond ki akkor tisztességesen, hogy rám értetted. neked meg a mocskos szádat, kis szarpalánta. a visszaolvasnál, észrevehetnéd, hogy valaki véleményt várt egy bizonyos lejátszóról (#302) és én leírtam a véleményemet. ezek után inkább köszönet járt volna nekem, de a kis sz@r elkezdett kötözködni ehelyett. miért kérdezi akkor a véleményemet. mellesleg bármelyik hozzáértő fórumon megkérdezi, ugyanezt a választ kapná: az a lejátszó egy kalap SZAR. pont. ráadásul nem csak simán szar, hanem olyan szar, aminek a kinézete egy az egyben lopva lett egy másik gyártóról, tehát egy szar másolatról van szó, nem is egy szimpla szarról.
    és az, hogy ebből azt szúrtad le, hogy kínai-e a lejátszó vagy sem, annak a bizonyítéka, hogy semmit nem értettél meg abból, amit leírtam, gratulálok. különben is a faszért koptatom a billentyűzetet az ilyen szerencsétlenek miatt. vegyetek csak 2ezerrel olcsóbban Yahicsunkai márkájú ipod kinézetű lejátszót, fasza az is, persze. a botfületeknek úgysem kell jobb.