• TommyApu
    #543
    Sziasztok!

    Korábban már említettem, hogy godjaim vltak a telómmal. Én vettem hozzá egy 1GB-os memkarit, és azóta nem hajlandó a trló normálisan kezelni a rajta lévő adatokat. Megjegyezném a számítógép tökéletesen lát mindent a mi a kártyán van. szóval megállapítást nyert, hogy a teló nem tudja lekezelni a kártyámat. Még garis a teló is, és a kártya is, bár nrm ugyan ott vettem őket. A telót mát négyszer vittem vissza a szervízbe (Pécsi T-Mobile) de szoftver frissítésen kívül nem hajlandók ezdeni semmit sem a telóval. Ja és kétszer már volt a CIRMA (Elvileg hivatalos m) márkaszervízbe is bevizsgáláson, de ott sem csináltak vele semmit. Felvettem a kapcsolatot a SE magyarországi képviseletével, mire azt a választ kaptam tőlük idézem"Tisztelt Ügyfelünk,

    A W300i telefon maximálisan 512 MB kártyát tud kezelni hibátlanul. Az ennél nagyobb méretű kártyáknál sajnos előfordulhat, hogy nem ismeri fel annak tartalmát.

    Köszönjük, hogy ellátogatott a Sony Ericsson honlapjára: www.sonyericsson.com"
    Ezek után ellátogattam a hivatalos honlapra, és mit aláltam? A W33i Teló 2GB memkátyát tud lekezelni.
    Ezen felbőszülve írtam még néhány levelet d többekközött csak ezt a választ kaptam: "Tisztelt Ügyfelünk,

    Valóban hibásan van az oldalon feltüntetve a kompatbilitás, pedig már jeleztük a problémát korábban is az illetékesek felé.
    Természetesen ismét felhívjuk figyelmüket, és reméljük hamarosan kijavítják a hibát!


    Köszönjük, hogy ellátogatott a Sony Ericsson honlapjára: www.sonyericsson.com"

    Ennyivel le akartak rázni!
    De Én nem hagyom magam! Most a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőséggel, illetve a jogászaimmal Tárgyalom az ügyet.

    És hogy miért osztom meg veletek ezt?
    Hát azért ,mert borzalmasan nagyot csalódtam ebben a cégben, és azért, mert hátha van valakinek egy jó tippje, hogy hogyan is lehetne kijavítani a készülékem hibáját?

    Bocs hogy ilyen hosszúra sikeredett a hozzászólásom.
    Ha valakit érdekel, hogy mi let az ügyemmel, vagy valami részletre kíváncsi akkor ítratok nekem!