974
  • Benny04
    #574
    nekem se lassú 1 gigás mem karitól...
  • benssz
    #573
    néhányan aggódnak hogy lassu lessz a telo. én vettem 2 gigás karit és van rajta 74 mega hely még. és egyáltalán nem lassú.
  • mycso
    #572
    Enyém lassan 1.5 éves napiszinten használom mp3 hallgatásra, illetve telefonálásra, ritkábban fényképezés esetleg 1-2 játék....

    Nálam is ez kezd előjönni, hogy nyomkodni kell a füles csatlakozóját a telefonba össze-vissza, mert hol szól-hol nem...

    Egyébként működik tökéletesen.
  • gabo91
    #571
    Hát nálam pl h jobban odaszítom az egyik oldalon akkor szól mindenhol hol egyiken szól jobban hol másikon, (ill. nem az hogy jobban, hanem hogy kevésbé szól a másikon)
    Csatlakozó, hangszoró, gumipárna,nagyábol enyi a gondom vele.
    De hangszorót nem biztos hogy kilehet cserélni, mert alaplapra van integrálva.

    Egyébként ha valaki úgy gondolkozik, hogyár/érték akkor szerintem jó telo. 25kHuf ért megérte (persze ezt majd akkor mondom ha még legalább egy évet kihuz gondok nélkül)
    Sokszor több mindent tudok vele csinálni mint más a 70-80k-s telojával. Azzal meg nem érdemes foglalkozni aki az ár alapján ítélkezik, úgy hogy közben nem is ért hozzá.
  • Benny04
    #570
    nekem is. néha nem reagál rá, pedig be van dugva. Megmozgatom egy kicsit, és műxik:)
  • gabo91
    #569
    nálam a telo-headsett közötti csatlakozással van a baj.
  • Benny04
    #568
    nekem se mindig szól a headset :S
    mindig meg kell igazgatni a dugót, h szóljon rendesen :S
  • Benny04
    #567
    lehet :C
  • gabo91
    #566
    Szerintem dobd be szervizbe soft. frissitésre, akkor automatikusan törlődik a telorol minden. (képeket meg a többi dolgot ugyis áttudod tenni karira, az alkalmazásokat meg majd feltelepited ujra)

    Én ma vettem észre hogy gonddom van a csatlakozoval pár napja néztem semmi gond nem volt, most szarrá van kopva alig lehet kitapogatni hogy szoljon a headsett. :S igen sok gondom van már vele, jólenne ha még 1-1.5 évet kibirna... (aztán lehet hogy ez csak egy álom marad)
  • gabo91
    #565
    Szerintem az csak pannonnál van.
  • Benny04
    #564
    Hello!

    Tudja valaki, hogy hogyan lehetne beállítani azt a telefonon, hogy kiírja, hogy melyik városban vagyok ? :)
    előre is kössz
  • ganti
    #563
    Sziasztok.Tud valki segíteni a korlátozás feloldásában?
  • Somika1
    #562
    Ja és azt elfelejtettem az előbb leírni hogy ha megnézem a játékok és alkalmazások mappának azt írja h fájlok száma:0
    fálméret: 0 bájt.
    Megpróbáltam feltelepíteni rá alkalmazásokat és játékokat is de ugyanazt írja mint az előbb(a művelet végrehajtása sikertelen).
  • Dzsini
    #561
    pakold át a kártyára a játékokat, át lehet őket telepíteni, akkor felszabadul sok hely a gépen, talán nem lesz vele gond. (játéknál egyebek -> áthelyezés M.S.-re)
  • Old Joshua
    #560
    Hat gondolom mem kartyara gondoltal nem aksira. Kerdeses, mekkora a kartya merete, amugy orok szabaly, hogy nem szabad csurig tolteni a kartyat mert belassul a gep. Kell neki egy kis hely mindg. Torolj le mindent a kartyarol. A nem hasznalt cuccokat a telo memjebol es akkor mennie kell mindennek szepen.
  • Somika1
    #559
    Heló

    Nekem kb. szeptember óta van ilyen mobilom de van 1 elég nagy problémám:
    rátöltöttem tucatnyi játékot és alkalmazást amitől egyre lassúbb lett és végül ha meg akarom nyitni az alkalmazásokat és játékokat azt írja hogy:,,a művelet végrehajtása sikertelen".Sajnos nem az aksira telepítettem a játékokat és alkalmazásokat,hanem a telefonra,így azzal sem érek el semmit ha formatálom a mem.kártyát.Kérlek segítsetek mert már nagyon kezdek kétségbe esni!
    Köszi
  • Old Joshua
    #558
    Köszi, közben megtaláltam én is.
  • Dzsini
    #557
    olvass vissza, volt szó róla a topicban.
  • Old Joshua
    #556
    Hali emberek, lenne egy kérdés. Valakinek van flashes themeje? Ha igen akkor hogy rakta fel, van valami extra ezekkel vagy ugyanúgy megy mint a sima themek.

    Itt egy videó, hogy mire is gondolok konkrétan.
    Flash Themes for w300i

    Köszi a választ.
  • gabo91
    #555
    köszi ez jó lessz.
  • gabo91
    #554
    1év?
    :'(
    oktober végén vettem... eléggé túlléptem az egy évet akkor...
    sűrgősen megprobálom még cseréltetni.
    Egyébként a telóra 2 a tartozékra 1 év?
    Hát igen hiába vigyázok rá, ez van használódik.
  • zmeor
    #553
    :D:D
    ne aggódj :)
    én már 5x voltam cserélni.. amugy meg 1 év van rá, de nekem azt mondták hgoy 1-2 hóval emgtoldják ha ennyire gondos..
    én is vigyáztam rá nagyon, még a műanyag szart se tekertem le róla mégis meghalt..
    ez van
  • TommyApu
    #552
    http://www.imtoo.com/3gp-video-converter.html
    Ezt az oldalt nézd meg! Én is innen szedtem le a video konverálót, és nekem frankón működik is. De azért ahogy CineDog mondaná egy kis "gyógyszer" hozzá :-) (GEARZEROGEARZEROGEARC949-B91E-00EB-94C2 vagy WHAT-DOYO-UWAN-TTOD-00CE-58F8-5D10-2F1A)hogy többé ne demo legyen.
    Nekem is W300i -van és gond nélkül megy akár egy mozifilm is sztereóban. Ha kell akkor magyarításom is van hozzá.
    Ja! Meg egy kis segítség: http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php?f=24&t=3296
    Kellemes mozizást:-)
  • gabo91
    #551
    Pont ma probáltam ki én is. A gond az ele hogy 176* 144 -es felbontásal tud komvertálni...
    w300 128*160-as Lekomvetál bármilyen hosszúságut, hang tökéletes, viszont a kép szaggat. Elég nagy a külömbség ezek és a Makayama progija között. (persze az 128*160-as méretre is komvertál). Viszont abbol nem találkoztam még se teljes verzióval. :(

    #549: köszi, ki próbálom.
  • gabo91
    #550
    Köszi, ez jó hír, akkor benézek hozzájuk. :)


    #547 irigyellek, nekem fogyó eszköz... pedig igyázok rá.
  • Benny04
    #549
    Én Acala 3GP Movies Free-t használok.
  • allock #548
    lehet kapni gumipárnát
    haverom is elhagyta kapott ingyen T-mobile-tól :)
  • Dzsini
    #547
    Támasztó gumipárnát meg kérdezgess meg néhány mobilos szervizben/bontóban, elég régi telefon már, hogy legyen nekik alkatrészként pár működésképtelen, ahonnan párszáz forintért odaadják neked azt a párnát (utána pillanatragasztóval rögzíted)
    Headset nekem közel 2 év alatt még mindig az első van :)
  • TommyApu
    #546
    ImTOO 3GP Video Converter 3 Én ezt használom a filmekhez, és naygon tuti.
  • gabo91
    #545
    üdvözlet.

    Tegnap ese vettem észre, hogy elveszett a telomról a 0 gomb alatt lévő kis "gumi párna"... bemennék megkérdezni tmobilnál hogy nem tudnak -e szerezni pofánröhögnének az biztos. Pedig nem véletlenül van az ott. Alatta van a mikrofon ami igy elég szépen tud koszosodni, meg a telefont ha lecsukom is kopik, karcolodik a kijelző felső része, meg persze ide-oda csuszkál a tető a gumipárna nélkül...
    :(

    na mind1

    kérdésem az lenne ti mivel komvertáljátok a filmeket?
    makayama sony e. media studio-t szoktam használni, de hamar lejár, van hogy 5 percet enged van hogy 45 percet is enged komvertálni, viszont kiváló a minősége.


    egyéb:
    hányszor cseréltettétek ti a headsett-et ki? ugyanis a 3-at is elhasználtam... akárhogy vigyázok rá, fogyóeszköz...
    de most már pofa kell, hogy megint menyek cseréltetni... (kétszer cseréltettem)
    Esetleg volt aki ennél is töbször cseréltette, menyi ideig van garancia a tartozékokra?
  • Dzsini
    #544
    Hajrá a fogyasztóvédelemnél, ez tényleg nem okés így, mert mindenhol azt írják, hogy kezeli.
    A hivatalos memory stick support oldal is azt írja, hogy a w300i akár a 4 gigás kártyával is kompatibilis.
    Nekem lassan 2 éve van már benne 1 gigás kártya, és gond nem volt még vele (SE gyártmány, de volt benne ismerős SanDisk 1 gigás kártyája is, azzal sem volt gond).
    Ez az a pillanat, amikor tényleg indulni kell a fogyasztóvédelemhez, ezeket a leveleket tedd el, és kiegészítő információként meg lehet nekik mutatni, hogy a Sony oldala is és a SanDisk honlapon még a 4 gigást ajánlottként is tüntetik fel: W300i kompatibilitás
    Ha nem lenne az, akkor nem csak a magyar SE képviseletnek kellene szólni, hanem a világszintű Sony központnak és a SanDisk világképviseletének is.
  • TommyApu
    #543
    Sziasztok!

    Korábban már említettem, hogy godjaim vltak a telómmal. Én vettem hozzá egy 1GB-os memkarit, és azóta nem hajlandó a trló normálisan kezelni a rajta lévő adatokat. Megjegyezném a számítógép tökéletesen lát mindent a mi a kártyán van. szóval megállapítást nyert, hogy a teló nem tudja lekezelni a kártyámat. Még garis a teló is, és a kártya is, bár nrm ugyan ott vettem őket. A telót mát négyszer vittem vissza a szervízbe (Pécsi T-Mobile) de szoftver frissítésen kívül nem hajlandók ezdeni semmit sem a telóval. Ja és kétszer már volt a CIRMA (Elvileg hivatalos m) márkaszervízbe is bevizsgáláson, de ott sem csináltak vele semmit. Felvettem a kapcsolatot a SE magyarországi képviseletével, mire azt a választ kaptam tőlük idézem"Tisztelt Ügyfelünk,

    A W300i telefon maximálisan 512 MB kártyát tud kezelni hibátlanul. Az ennél nagyobb méretű kártyáknál sajnos előfordulhat, hogy nem ismeri fel annak tartalmát.

    Köszönjük, hogy ellátogatott a Sony Ericsson honlapjára: www.sonyericsson.com"
    Ezek után ellátogattam a hivatalos honlapra, és mit aláltam? A W33i Teló 2GB memkátyát tud lekezelni.
    Ezen felbőszülve írtam még néhány levelet d többekközött csak ezt a választ kaptam: "Tisztelt Ügyfelünk,

    Valóban hibásan van az oldalon feltüntetve a kompatbilitás, pedig már jeleztük a problémát korábban is az illetékesek felé.
    Természetesen ismét felhívjuk figyelmüket, és reméljük hamarosan kijavítják a hibát!


    Köszönjük, hogy ellátogatott a Sony Ericsson honlapjára: www.sonyericsson.com"

    Ennyivel le akartak rázni!
    De Én nem hagyom magam! Most a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőséggel, illetve a jogászaimmal Tárgyalom az ügyet.

    És hogy miért osztom meg veletek ezt?
    Hát azért ,mert borzalmasan nagyot csalódtam ebben a cégben, és azért, mert hátha van valakinek egy jó tippje, hogy hogyan is lehetne kijavítani a készülékem hibáját?

    Bocs hogy ilyen hosszúra sikeredett a hozzászólásom.
    Ha valakit érdekel, hogy mi let az ügyemmel, vagy valami részletre kíváncsi akkor ítratok nekem!
  • endiboy
    #542
    tudja valaki mi különbség van a R4EA031 és a R9A036-os szoftverek között?
  • endiboy
    #541
    probáltam mindent, végül most töltöttem rá új main-t, meg fs-t és jó lett :)
  • Dzsini
    #540
    szokásos kikapcs-bekapcs, kártya ki-vissza, stb. megvoltak?
    (meg esetleg egy szoftverfrissítés a SEUS-on át)
  • endiboy
    #539
    bekapcsoltam reggel a telot, zenét akartam hallgatni de nem látja a zenéket,képeke, játékokat se azt ami a memo card-on van, telefonállapotnál pedig kiirja, hogy mennyi szabad hely van rajta, olyan mintha nem akarná beolvasni,csengőhangoknál viszont látja zenéket, filekezelőbe meg semmi ..ötlet?
  • kuci06
    #538
    alapállapotban 0000
  • imirus
    #537
    Hello

    Mi a biztonsági kódja a w300i-nek, sajnos már nincs meg a kézikönyvem
  • Dzsini
    #536
    az ilyen letiltások szolgáltatóhoz (vagyis a telefonszámhoz - SIM kártyához) tartoznak, nem a telefonhoz. hívd fel az ügyfélszolgálatot, és ott keresgélj utána, hogy milyen letiltások aktívak.
  • imirus
    #535
    Sziasztok

    VAn egy kis gondom, amikor külföldre akarok telefonálni akkor azt írja ki, hogy a külföldi hívások le vannk korlátozva irjm be a kódot. Újonnan vettem a telefont és semmilyen kódot nem írtam be a telefonba, akkor mit kérhet?
    Kérlek segítsetek!