10255461851509447102.jpg
  • csgj
    #44819
    Sziasztok! Egy igazi iPhone noob vagyok, szóval először is kérek mindenkit, ne szórjatok meg virtuális kövekkel! :D
    Sokéves androidos idegeskedések után, szeretnék végre iPhone-t venni. (Valószínűleg részletre, de ez már részletkérdés. ) Már egy ideje évente vagy kétévente telefont kellett cserélnem, mert a Xiaomi vagy a Nokia vagy az LG összeszarta magát. Jelenleg egy egyéves Xiaomi Mi A1-esem van, ami folyton elfelejti, hogy wifire kéne csatlakoznia itthon, kidob az instás vagy facebookos csevegésekből teljesen indokolatlanul stb. Természetesen be is lassult. Nos, szeretném, ha az iPhone-om bizonyos szinteken megütné azt, amit az Mi A1 tud, bizonyos szinteken túlszárnyalná. Bírja sokkal tovább, legyen biztonságosabb, ne legyen kínai (haha, ez már tuti). Szerettem benne az optikai zoomot, így nem örülnék, ha ettől meg kellene válnom, de azt tudom, hogy az iPhone 7 Plustól vagy 8 Plustól kezdve biztosan sokkal jobb a kamera minden más téren. Jó lenne, ha lenne a telóban 64gb belső memória. NEM kell több. Legalább ebben is lehetne spórolni. Ja, és az iPhone XS mindenképp kiesik a versenyből, mert egyszerűen érthetetlenül drága. Másrészt pedig szeretném, ha elférne a teló a zsebemben. Az Mi A1 5,5 colos, nagyobb peremmel, mint az X-es telók. Ennél nagyobb már gondot jelent nekem. Így azon agyalok már egy ideje, hogy a 8-as, a 8 Plus, az X vagy az XR legyen-e. Szerintetek melyiket válasszam?