Vélemények, tapasztalatok
  • Tattoo
    #30
    Hali mki.


    Na én konkrétan bementem egy ilyen helyre érdeklődni hogy mi a nagy újság. A cég Vácon volt. (mobil reklám hungária kft)

    Szóval: A bejáratnál 1 kidobó külsejű és modorú hústorony fogadott. Eleinte nem is volt gond. Előadtam hogy mi járatban vagyunk. (asszony is velem volt). Szépen leültetett a folyosón és megkért hogy várjak mert vannak előttem. Ja és mondta hogy lehet hogy ő is tudna segíteni. Kértem hogy ugyan mutassa már meg miféle reklámszerződésről van szó. Kihozott 3 félét. Új autóra, használt autó 2 éves, vmint használt autó 4 éves szerződést. Elkezdtem tanulmányozni és akadt pár kérdésem.....
    1;
    A megbízónál ENNYI volt összesen: Mobil reklám hungária kft.
    Se több se kevesebb. :)))) Kérdeztem hogy ez szerinte rendben van e így. Azt mondta hogy miért nem lenne.
    2; Kérdeztem hogy mióta van ez a cég meg be van e jegyezve . Erre azt mondta hogy RÉGÓTA megvan.
    3;Kérdeztem hogy milyen régóta. Erre ő:régóta.
    A következő kérdés az már adódott az előzőből: DE MÉGIS MILYEN RÉGÓTA??????????
    A választ kitaláljátok??? :)

    NAGYON RÉGÓTA
    :))))))))

    És még hozzátette azt is hogy ne várjam hogy csak úgy hipphopp kiadja a cégadatokat. (amúgy nyilvános)
    Erre mondtam hogy nem is kell mert majd UTÁNANÉZEK.
    Na több se kellett.:)
    Kitépte a papírokat a kezemből és elszaladt. Szó szerint !!!!! Beviharzott az irodába és nem jött ki.
    Úgyhogy szépen felálltunk asszonnyal és eljöttünk. Azt se mondta jónapot.
    Amúgy a szerződésben 180000 és 300000 volt (2 ill. 4 éves) ami szerinte visszajár. Negyedévente 45000.


    JA: az irodába sikerült bekukucskálni azért. Nem volt tul nehéz megfigyelni mert volt benne 1 rozzant szék, 1 íróasztal. Számítógépet nem láttam. A padló meg szerintem kb fél éve nem volt feltakarítva. Hajópadló volt lerakva és állt rajta a por. Más nem volt az irodában.


    Kb ennyi jut eszembe. Ha van még kérdés csak bátran. (Ja üzletet nem kötöttünk)