• BenceYCE
    #166
    Érdekes vélemények alakultak ki itt a topicban mind2 ker.tv-ről. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy igenrégen hallottam, hogy magyarországon C és D kategóriás filmeket vetítenek, holott még romániában is a magasabb A és B kategóriájúakat. Hogy mi igaz ebből azt nem tudom. Azt viszont igen, hogy 4 évvel ezelőtt mielőtt bevonultam a seregbe egyszerűen lepasszoltam a tv-m. Nem tudok olyan műsort mondani amiért hajlandó lennék órákat előtte ülni. A show-műsorokról beszéltünk már eleget, mindenki "tudja" mire van szüksége. Sajnálom, az én gyomrom ökölbe szorul bármelyiket nézem. Ami bánt az az, hogy a világon a legnagyobb fegyver a média. És a ker.tv-k élnek is a lehetőséggel és megfelelő szinten tartják az emberi hülyeséget. Emléxem azokra az időkre amikor még (naivan) számítógépet akartam venni, hogy jóanyám által nézett, de a délutáni műszak miatt mindig lekésett Dallast fel tudjam venni vinyóra. Nekem is jól jött volna dehát elérhetetlen volt akkoriban. Közben a sorozatnak vége lett és nem is volt olyan műsor amit szivesen megnéztünk volna. Azóta már karikák és reklámok tömkelegével szaggatják 1000 felé a várva várt filmet. És mi van most? P2P. És NO reklám, NO időbeli kötöttség, NO paratvakítás UGYANANNYIÉRT! Sajnálom, hogy odáig süllyedt a magyar televíziózás, hogy egy győzike vagy anettka a hülyeséggel is tud hírnevet szerezni. Évekkel ezelőtt a bátyámmal vitáztunk azon, hogy miért "kell" nekünk azt a szar anettkát nézni. Mire Ő: Nem kell. Kapcsold el. Én: Sajnálom de KIFIZETTETTÉK!!! Miért nem lehet egyenként megrendelni az adókat? Az előbb felsoroltatok itt Nationalt meg más értelmes adókat. Azokat miért nem lehet csak a szeméttel körítve havi 4500-ért megvenni? Elköltözésem után az új házba beköttetem a netet. Azt hazudták, hogy nem lehet csak a kábeltévével együtt. Jót mosolyogtam. Aggya a legolcsóbbat. Havi pár 100. Kijöt a szerelő, lespanoltam vele, bekötötte 12k csúszóért a teljes csomagot kivéve az HBO-t. Hosszú távon kifizetődőnek látszik a havi 4500 helyett, nem? Na nekem ennyit ért meg, hogy ha valaki jön hozzánk akkor le tudjam úgy ültetni, hogy nem kell szégynkezzek a kábeltv hiánya miatt. Nem is nézem mégha ilyen olcsón meg is úsztam. Anyám megnézi rajta az anyátok köztet aztán elalszik rajta. Ennyit megér. De többet nem vagyok hajlandó fizetni a szarért. Engem nem érdekel, hogy melyik tv társaság meg melyik kábeltv szolgáltató meg melyik műsor, meg hogy "deazért van közte jó", NEM! MIT KAPOK A PÉNZEMÉRT?!?!?! Ennyi érdekel. A kedvenc filjeimet szarrádarabolva, újraszinkronizálva lassan már 3 sarokpecséttel ellátva tálalják. Brassói ez telehányva kérem. De nem értem... Nem értem, hogy van aki azt eszi a tálcáról amiben nincs brassói. Egyszerűen csak odahányták a heti hetest meg a győzikét meg a társait. Tengerparta mentünk nyaralni 2 éve ahol magyarokkal futottunk össze. Beszélgetésünk során felmerült győzike és, hogy egyikük egy gépen utazott vele. Saját bevallása szerint nem olyan hülyegyerek mint amilyennek a tv mutatja. Elbeszélgetett, összespanolt vele. És megjegyzett egy mondatot tőle: Tudom magamról, hogy egy kis hülye cigánygyerek vagyok. De mond, Te nem ezt csinálnád? Ha ez a szar eladható magyarországon és még búsásan meg is kennek érte, akkor Te nem csinálnád a helyemben? - Hát kéremszépen. Le vagyok döbbenve, hogy itthon, nagyhazánkban egy ilyen ember hamarabb tud önkritikát gyakorolni mint a nézői egy számukra vadidegen emberről, ezesetben győzikéről. Nem tudok más mondani minthogy ne hagyjátok magatokat altatni és telehányt tálcával kiszolgáltatni magatokat. Nem mi vagyunk az rtl-klubbért meg a tv2ért hanem ők a SZOLGÁLTATÓK! De ha csak egy marad már csak dafke azért se nézzétek a trónon maradt "győztest". Ezek sosem lesznek szolgáltatók igazán. Nem az az érdekük, hogy tisztességesen kiszolgáljanak minket. Sajnos az m1-nek sem, pedig azért kötelező fizetnünk. A mi részünkről pedig a reklámokat kellene csupán eltűrnünk. Hát ne haragudjatok de az esti vacsim a tv előtt ne szaros pelenkák és kékvéresre áztatott betétek közt teljen el. Bátyámmal folytatott másik vita során pedig az merült fel, miként hagyhatja, hogy a 8 éves gyereke a délutáni mónikában egy homoszexuális győzködését kelljen hallgatni, hogy ő egészséges és nem érti hogy az emberek miért fordulnak el tőle amikor az olyan természetes és jó dolog. Fél órával később a bb előzetesében meg egy nőnek nevezett prostit basznak a tusolóban. DÉLUTÁN FÉL 5-KOR!!! Magyarországon az erkölccsel van a gond nem azzal, hogy valaki ennek hiányát észrevéve üzletet csinál és eladja a szart is jópénzért. Hát bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett de számomra több élményt jelentet, hogy olyan emberek hsz-eit olvashattam itt akik úgy mint én székrekedést kapnak a telehányt tálcától. Örülök, hogy vannak még nem agymosott emberek akik legalább úgy gyűlölik a média ezen formáját mint én. Egyszóval még ez az egyszerű topic is nagyobb élményt nyújtott mint egy péntek esti tvnézés. (anyázni priv only)