FAQ
  • Balumann
    #2584
    Tudom, hogy kicsit korán van még ehhez, de szeretném ha nyár 1. hónapjában, ha vége a tanévnek + érettséginek, újra szerveznénk Hamachi-s multikat, és esténként, esetleg 2-3 naponta játszanánk majd.
    Azért gondolom nyárra, mert a játék szervezkedés miatt is meg úgy egyébként is sok időt igényel, és nyilván ilyenkor nem mindenkinek van ideje erre, nekem sem túlságosan.
    Természetesen kötelező Ventrilo (vagy TS ha nagyon sokan elleneznék) mellett.

    Most RSV2 -nél jól bevált egy rendezési módszer, több hamachi szobás megoldás, csak ennek lebonyolítása nem önkéntes (mert abból csak az van h mindenki belép mindegyikbe :D).
    Már hirdettem torrenten is, meg pár játékosnak is említettem.

    Mostmár nekem 20/3 Mbit-es netem van, úgyhogy mostmár sok embert el kell tudjak bírni, majd próbálkoznom kell h gyorsabban fusson a játék.

    Aki tudja említse meg másoknak akik esetleg hajlandóak lennének. Tudom még korai, de ha vkinek megvan akkor írja ki lemezre, ha nem szükséges ne törölje még le, stb. :)

    És természetesen a csevegés a régi módszer szerint. Játékba belépés után Ventrin (vagy TS-en) 2 csoportra osztás.