2845
FAQ
  • Kandurex
    #2605
    re
  • Miskolc88
    #2604
    megvan már.
  • Miskolc88
    #2603
    Hamachi faq hol van?:
  • Denes888
    #2602
    Én is jönnék hamira.
  • Prince23
    #2601
    Nem lenne semmi bajom ezzel a játékkal, ha a csapattársaimra nem kéne ügyelni. Tiszta ovis-banda. Tüköm tele van má azzal, h állandóan kell ügyeljek rájuk... mondjuk a vegast e terén tökéletesen megoldották... ott nem kell félni -a társaimat a haláltól. Az már + egy taktika, a rájuk áldozásom.
  • arty
    #2600
    részeg vagy 'ecsém?

    "Öcsém ehhez a játékhoz baszott nagy türelem kell"
    "ezen a gémen jobban átüt a kommandózás, mint mondjuk a Rainbow six vegason"
    "Taktikai játékokhoz mindig ídő kell, sok"
    "ez pont nekem fekszik a stilusával. Pörgősebb."

    vagy csak én látok ellentmondást a türelem-taktika vs. pörgős között? :D
  • Balumann
    #2599
    Vegas az ilyen kettő közötti. Nem lehet ész nélkül előre menni, és társakat is lehet küldözgetni ide-oda, de mivel többnyire csak előre lehet menni, maximum 2 ajtó van, ezért nem mondhatnánk, hogy túlságosan a taktikán múlik minden.

    Ha valami szivatósat akarsz egyébként, akkor próbálj ki COOP pályát (3 van alapból, lehet egyedül is menni rajta. Nem emlékszem már melyik tartott több mind 45 percig mikor 4-en voltunk ^^
  • grebber
    #2598
    Nekem az tetszik benne hogy embereimet hivom azt mire hártanézek már halottak pik pak lelövik őket. :D
  • tHUNder1
    #2597
    Eredeti GRAW2 1500 Ft-ért!!!!
    www.ghostrecon.hu
  • Prince23
    #2596
    Öcsém ehhez a játékhoz baszott nagy türelem kell:P uninstaláltam, meg ez az egy golyó általi halál tiszta HC. Most nincs türelmem hozzá. Mondjuk ezen a gémen jobban átüt a kommandózás, mint mondjuk a Rainbow six vegason. Ehhez képest a Vegas egy NEM taktikai fps. Pedig sokan azt mondják, h a vegas taktikai. Nem-nem, ez a taktikai, a GRAW 1-2. Taktikai játékokhoz mindig ídő kell, sok. És az itt dominál! Vegas meg tiszta árkáde. na de nem mocskolom én a vegast, félreértés ne essék belőle... ez pont nekem fekszik a stilusával. Pörgősebb.
  • tHUNder1
    #2595
    Sziasztok.

    ÚJRAINDULTUNK!!!

    Hosszú kihagyás után újra itt a www.GhostRecon.hu, a régi helyen, a régi formában.
    Az oldalhoz egyelőre folyamatosan keresünk, olyan vállalkozó szellemű Ghost Recon fanatikusokat, akik szívesen részt vennének az oldal és a közösség komolyabb fejlesztésében.

    A fórumhoz keresünk topik gazdákat, akik moderálják az adott tartalmat és feltöltik tartalommal.

    Gyertek bátran.

  • Balumann
    #2594
    Nyáron lesz, remélhetőleg, olvasd el az előző üzenetemet
  • G18XM8
    #2593
    Nem lehetett volna megoldani úgy ezt a crosscomot, hogy ne lehessen 1km-ről kiszúrni sötétben? Ez így egy kicsit gáz... Szerintem. Aki volt katona, vagy valami hasonló, tudja, hogy sötétben az égő cigi is nagyon feltűnő, pláne éjjellátóval, akkor erről ne is beszéljünk, ráadásul a fején van. Egy mesterlövész imádná...
  • Varga10
    #2592
    hi all!

    Mikor szokott lenni hamachis játék??? mert én most is meg délelőtt is voltam fennt de senkit sem láttam...
  • Evin
    #2591
    Direkt úgy lett csinálva a magyarítás, hogy ne kelljen leszedni ahhoz, hogy angolul is lehessen hálóban játszani, ha vmi baj adódna. A Punkbuster vagy valami nem igazán szereti az efféle MODolást.
  • grebber
    #2590
    Ha fájlbuherálással előcsalom az extrém fizikátakkor sokkal lassabb lesz a game??

    Van valami video hogy néz ki ilyen fizikával?
  • Prince23
    #2589
    Na megoldottam, de csak úgy hogy az angol nyelvű Grawot indítottam el...
    biztos rossz a fordítás és bezavart!
  • Balumann
    #2588
    Jah játszottunk, azthiszem 1 Mbit-es feltöltésem volt már akkor, mi is voltunk 4-en. Azon kívül hogy nekem a játék kicsit lassan futott (érdekes módon 40 FPS felett de mégis ilyen furcsa akadozósan), bár az singleben is, nem volt semilyen lag emlékeim szerint. A menüre nem emlékszem, de mintha az tényleg kicsit lassabb lett volna.
    Sajnos nincs ötletem mit lehetne csinálni ellene.
  • Prince23
    #2587
    Én most kezdtem el a gammát, de a 3. pálya legvégén, mikor az a cél, h pusztítsuk el a Lázadó Erődöt... egyszerűen nem enged tovább, mindig kilép error aplicationnal vagy mivel... egy jegyzettömbös üzivel dob meg... fenn van az 1.05 meg a magyarítása.
    mi a teendő?
  • SuperCharger
    #2586
    Ti próbáltátok hamachi-n a LAN Campaign-t? Ha igen, milyen nettel, és mik voltak a tapasztalatok?
    Mi összvissz 3-an (azaz 2 kliens) próbáljuk játszani, és teljesen kiszámíthatatlanul laggol. Hogy bent a játékban van késedelem, azt megérteném még, mert sok mucsácsó futkározik, sok adatot kell közölnie, de legtöbbször például már a fegyverválasztás menüben is vacakol, 3-4 mp., amíg kivesz-betesz egy fegyvert. A netjeink teljesen jók, a GRAW1-et már végigvittük együtt, nulla problémával. Tippek? (Ja, a szervernek 512k feltöltése van. Természetesen semmi fel-letöltés nem megy, próbáltuk kikapcsolt tüzfalakkal is)
  • Viktor9202
    #2585
    Jó ötlet:) Én bennevagyok
  • Balumann
    #2584
    Tudom, hogy kicsit korán van még ehhez, de szeretném ha nyár 1. hónapjában, ha vége a tanévnek + érettséginek, újra szerveznénk Hamachi-s multikat, és esténként, esetleg 2-3 naponta játszanánk majd.
    Azért gondolom nyárra, mert a játék szervezkedés miatt is meg úgy egyébként is sok időt igényel, és nyilván ilyenkor nem mindenkinek van ideje erre, nekem sem túlságosan.
    Természetesen kötelező Ventrilo (vagy TS ha nagyon sokan elleneznék) mellett.

    Most RSV2 -nél jól bevált egy rendezési módszer, több hamachi szobás megoldás, csak ennek lebonyolítása nem önkéntes (mert abból csak az van h mindenki belép mindegyikbe :D).
    Már hirdettem torrenten is, meg pár játékosnak is említettem.

    Mostmár nekem 20/3 Mbit-es netem van, úgyhogy mostmár sok embert el kell tudjak bírni, majd próbálkoznom kell h gyorsabban fusson a játék.

    Aki tudja említse meg másoknak akik esetleg hajlandóak lennének. Tudom még korai, de ha vkinek megvan akkor írja ki lemezre, ha nem szükséges ne törölje még le, stb. :)

    És természetesen a csevegés a régi módszer szerint. Játékba belépés után Ventrin (vagy TS-en) 2 csoportra osztás.
  • ajem kisa
    #2583
    Ilyen kérdések elkerülésére valo a FAQ!!!

  • elitehun
    #2582
    mekkora a rendszer követelménye?
  • informen
    #2581
    passz! Én hozzá sem fogtam a sigli player módhoz egyböl coop módban tolóm.
    Ja 1.05 patch-el kevesebbszer dob ki a gém. De már megszoktam a COJ ugyanigy kidobál
  • beyczy
    #2580
    jah azt elfelejtettem írni hogy 1.04 utána pedig 1.05-ös frissítéssel is próbáltam a játékot
    a processzorom Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz
  • beyczy
    #2579
    hellobello
    nekiálltam a játéknak, de amikor a parancsok közül bármikor a "terület" fedezése parancsot adom ki, kirak a játékból ezzel vagy hasonló hibaüzenettel:

    Crash in application version: 30899.3048

    data\lib\units\extensions\ordersymbol.dsf(-1): Operator <void> + <vector3> does not exist!

    SCRIPT STACK:
    data\lib\units\extensions\ordersymbol.dsf(0)
    data\lib\units\extensions\ordersymbol.dsf(0)

    Renderer: threaded
    Physics : threaded

    mi lehet a probléma? ugyanezzel találkoztam amikor az Advanced Warfighter 1-gyel játszottam
    légyszi segítsetek! köszi!
  • Balumann
    #2578
    nagyon régen játszottunk utoljára. Nekem még fennvan a játék, de én kétlem, hogy összetudnánk hozni elegendő embert újra mostanában, nekem is kevés időm van most ehhez.
  • Rainbow15
    #2577
    Helló
    Szoktatok még hamachin multizni?
  • Balumann
    #2576
    Van egy gomb a váltásra, be kell állítani.
  • misirulez
    #2575
    Sziasztok!
    xbox kontrolleren, hol állítom, be, hogy ne egyesével hanem sorozatba lőjön?
    valami miatt átállítódott.
  • priluki
    #2574
    ah kösz,akkor max a feliratokat buktam :D ja egyépként lehet valahonnan leszedni még coop-mapokat?
  • arty
    #2573
    felirat elvileg jönne ... az a vége :)
  • priluki
    #2572
    Hi lenne egy olyan kérdésem,mi az uccso pálya? Megjelöltem azt a rakéta silot,aztán visszaszámlálás jön a gép lebombázza aztán rögtön vége.. semmi felirat se köv pálya semmi,de kiirta hogy feladat teljesitve. szoval nem értem
  • misirulez
    #2571
    Rájöttem magamtólis
  • misirulez
    #2570
    Sziasztok!
    Van egy olyan rész, hogy le akarna szállni a helikopter, de mielőtt leszállna, elkezdik bombázni, és jön van 100 ember, akiket szzépen lassan elkezdek leszedegetni, majd ki irja nekem, hogy tank meg lett támadva, ezért game over.

    mit csináljak?
  • arty
    #2569
    (de lehet ez csak xboxon volt igy, PCs már régen volt)
  • arty
    #2568
    ha van medic társad, ő tud gyogyitani asszem
  • szapor
    #2567
    Kisát is ismerem! :):)
  • szapor
    #2566
    PL.: rage téged ismerlek msnem: [email protected]