Szempontok és egyéb infó az elsző hozzászólásban!
  • Membrah
    #59
    no mára befejezem az osztást,sanszos h pár kisember ma jó nagy "köcsögnek" könyvelt el..azért frincskaként egy záróakkordot még írok befejezés és összegzés végett:

    nem olyan bonyolult olvasni.
    olvasni kell!
    nem csak a nyelv miatt.Bár az is rettentően fontos,igenis kell,h helyesen tudjunk írni,legyen szókincsünk,hisz akkor minek nekünk a magyar nyelv..
    de ha nem kell az anyanyelv tudom ajánlani pl a lovári cigánynyelvet,mely kb 800 szót tartalmaz.(félreértés ne essék,semmi rasszizmus,csak a szókincsről beszélek...erről is tanultuk)
    helyesen írni tudni kell...bár jelen helyzetben...kellene..-.-
    nem kéne összetéveszteni a netes emberek szlenghasználatát a magyar helyesírással(főleg h itt gépelési hibák tömkelege lép fel),vagy az irodalmi nyelvvel.
    garfieldot meg főleg nem..-.-
    egy könyv értelmi tartalma megterhelő lehet az agynak ha nem dolgoztatták efféle nyalánkságokkal soha..
    de egyszer hozzá kell kezdeni.
    nem egy kibassz..5-ért olvassunk már,hanem magunkért.
    jó,van olyan mű,ami karakterünkből fakadóan nem szimpatikus,de attól még nem gáz ha napi (MINIMUM) 2-3órát olvasunk.
    Sőt, nem hiszem el,h nem találnak a fiatalok egy olyan írót min.,akinek a művei lekötnék.-.-
    ez olyan mintha soha nem hallgatnánk zenét,mert fáradékony a fülünk és semmi sem tetszik.
    ez ugye baromság.
    azt soha nem tudtam érékelni ha valaki a lúzerséget összetéveszti a menővagyoksággal,és a bunkóságot büszkén válallja.
    a lumpen elemekre nincs sztem szükségünk.
    ezek miatt lett egy csomó egyetemi,főiskolai szak is büfé szaknak kikiálltva,és emiatt lesz fizetős,mert kvára nem kezdenek semmit az életükkel, az agyukkal,vagy egyáltalán: önmagukkal.
    és nem véletlenül vezetik be a fizetős rdszt..-.-
    szal aki nem akar tanulni,ne járjon suliba.
    de akkor érje be kevesebbel,és legalább a szülei pénzét sem dobja ki feleslegesen az ablakon.