budapesti hidak, köztük a méltán híres és emblematikus Duna-hidak, közúti hidak, vasúti hidak, stb...

  • gordon 24
    #309
    Ja értem!!! Szóval megint csökkentsük a belvároson átmenő forgalmat lázban égnek. És azt elmondaná nekem egy ilyen fő okos hogy azt a 300 ezer autót hava a tökömbe rakjuk? És hogy kerüljük ki a belvárost? Azon az M0 amin már igyis túl zsúfolt? Vagy szereljünk rá botkormányt és használjuk helikopternek? Vagy mit csináljunk velük? Komolyan nem értem hogy ezek honnan jöttek.
    Olyan egyszerüen meg lehet oldani hogy nem igaz. Épitenének parkolóházakat. És meg kell tiltani a parkirózást a fő utakon. Már is szinte minden fő úton nyernénk 2 sávot. Ez az egyik a másik pedig az hogy a kis mellék utcák zömét egyirányúsitani kéne és csak nagy forgalmú fő utaknak kellene keresztezni egymást. Máris vagy 500-600 lámpa leszerelhető lenne. Aztán aluljárókat kéne épiteni hogy pl az olyan nagy forgalmu utak találkozás mint az üllöi út körüt vagy a Váci út Dozsa György , ne egy szintbe kerseztezzék egymást. Ha ezeket megcsinálnák olyan szinten menne a forgalom hogy szinte sose lenne dugó. Csak nem gondolokoznak hanem megnt tíltani akarnak. Tipikus magyar fellfogás.