IP Cím,Mac cím változtatás
  • mx5 kevin
    #151
    Én weboldal üzemeltető is vagyok googlében,bloggerben,yahooban,chatengoban tudok nyillatkozni illetve fizetős limites letöltő oldalak kapcsán pirate bay pár forum oldal kapcsán is láttam több ilyen elemző webstatisztikai eszközt ami a látogatókról ír ki minden félét.Ezeken a böngésző sütije a legnagyobb lényeg illetve az ip cím.A böngésző sütijében mentik el a felhasználót amikor bejelentkezik ezért ha nem jelentkezik ki másik Ip címről is bejelenkezve fog maradni ilyet flash player LSO flash cookie nem fog intézni sehol sem láttam csak a böngésző süti ami két különböző dolog.Részletes nyomonkövetést szintén a böngésző sütieivel végzik freemail,google,yahho,chatango illetve a korlátozott limitált letöltőoldalakon is a böngésző sütieit használják.Ha egyértelmű visszatérő látogatoként akarok valakit azonosítani egy nem regisztrálós weboldalon az vagy süti vagy ip cím ez az anyja ha ez nincs meg egyértelműen nem tudom megmondani hogy ugyanarról a visszatérő számitógépről van e szó.Tegyük fel stimmel a op rendszer/kulcsszó amivelodatalált/város/böngészőtipus/keresőszolgáltató már nem egyértelmű ezek másodlagos dolgok.Regisztrációs oldalon mivel a felhasználó ad meg dolgokat már nagyobb a lehetőségtár.Flash player ideglenes fájlok LSO sütik törlése bizonyos dolgokat nyomon lehet követni vele korlátozottan másodlagos dolog átlag felhasználót csak megzavar ezért nem is írtam mert zömében felesleges a leírt célhoz, nem akarok senkit összezavarni hogy hülyeséghez nyúljon a lényeges helyett ezért írtam az alapot.Ha valakinek van Java program Flash player program külön telepít ezeket az ideglenes fáljokat törölje firefoxhoz van a better privacy javánál nem tudom van e ilyesmi de mintkettőnél start vezérlőpult de másodlagos dolog és javarészt fölösleges erre a célra.De itt már külön telepített programokról beszélünk amiket az adott weboldal lehet nem is használ pl java program,flash player,VLC,winamp,adobe reader,és sorolhatnám.

    Én személyszerint ilyenre leg egyszerübb:böngésző sütik törlése IP cím változtatás minden oldalnál tökéletesen elég volt.Aki nem ért annyira hozzá csak egy weboldalt akar becsapni ezt a két dolgot csinálja meg ne bonyolítsa túl én állítom tökéletesen működni fog.

    Most ez utóbbiban átlag felhasználóknak szánt leg alapabb nem túlbonyolított módszerről van szó nyilván lehet fokozni de gondolni kell a kevésbé jártas felhasználókra is ezért írtam le a legegyszerűbbet.

    Átlag böngészéshez firefox mellé használok flash playert azt rendeszeresen a better privacyval üritem ne legyen tele szeméttel az előzményeket törlöm rendszeresen és csá amit írtam ahhoz ez már exrta javarészt felesleges pluszban a flash player ideglenes dolgainak törlése hozzá a bögésző előzménye melett.kipróbáltam pár ilyen nyomonkövető funkciót ezeknek az ideglenes dolgoknak a törlése az őszesen kifog.Aki törli rendszeresen az előzményeket exraként még a flash player cookikat azt tartossan semmilyen oldal nem fogja nyomon követni.Ha meg másik ip vel visszamegy az oldalra valaki egy süti törléssel már az komolyan kifog a weboldalakon kivétel még nem volt, bármi extra nélkül.