avagy hogyan látják az ott élők a saját országuk hibáit, előnyeit és ebből mit látunk idehaza
  • Gladiator
    #376
    Valakinek nincs valami infoja Del- es Kozep-Amerikaval kapcsolatban? Nemzetgozi gazdalkodast tanulok Hollandiaban es masodik felevben ki kell mennem kulfoldre szakmai gyakorlatra. Mivel a nemzetkozi gazdalkodast tanulok, igy minel "nemzetkozibben" akarom csinalni a tanulmanyaim. Kelet-Europabol vagyok, Azsiaban eltem, Nyugat-Europaban is, tehat most Del-Amerika kene, hogy minel "szinesebb" legyen majd az oneletrajzom. Viszont nem tudom melyik orszag az ami olcso, biztonsagos es a lanyok is szepek:D Es ha lehet legyen tengerpartja is:D Anyumektol mar nem kapok penzt, tehat vmi olyan kene, ahol olyan havi 7-800 eurobol meg lehet normalisan elni, mert kb. annyit tudok felrerakni igy suli mellett addigra.

    Tehat ha vki tud vmit, akkor segthetne. Van egy csomo del-amerikai haverom, de persze mindegyik azt mondja, hogy az o orszaga a legjobb:D En speciel Kubaba akarok menni, mert az szep is, meg a gazdasaga is erdekes, viszont ott nehez olyan multinacionalis ceget talalni, ahol angolul dolgoznak...