avagy hogyan látják az ott élők a saját országuk hibáit, előnyeit és ebből mit látunk idehaza
  • I.C.ram
    #285
    Én gáznak tartom ezt a kultúra közi keveredést. Főleg az alsóbbrétegekben, mint a munkásosztály. Iszonyat nagy problémákat tud szűlni ez. De erre pár éve volt egy igen jó elrettentő példa is. Szerintem nem szabadna ilyen tempóban beengedni ennyire más kultúrákat az országokba. Tudom, jól, hogy Európa elöregedő, és emiatt gazdasági nehézségek vannak, de sokkal többe kerül szerintem egy országnak a rengeteg más kultúrájú bevándorlót kezelni, akiknek nagyrészük soha nem fog tudni munkát találni. Gyakorlatilag már ott tartunk, hogy a nagy hármasnál (Anglia, Franciao, Németo) a legfontosabb probléma a kisebbségek kérdése. Iszonyat nagy bajok lesznek még ebből, szerintem. Európa lakosságának kb 10%a muzulmán, leszámítva a muzulmán országokat. Iszonyat nagy szám ez, és ehhez még hozzájönnek az indiaiak, afrikai katolikusok, stb. Szerintem nyugodtan lehet mondani, hogy Európa 15% "kultúraidegen"ként van jelen az adott országban, es ezeknek a nagy részük frusztrált is emiatt. Sorra erősödnek meg a nacionalista pártok emiatt, és a történelem során tudjuk, hogy egy ehhez hasonló dolog mihez vezetett 70 évvel ezelött.