avagy hogyan látják az ott élők a saját országuk hibáit, előnyeit és ebből mit látunk idehaza
  • Gladiator
    #265
    Én nem tudom mi van Angliában, de nekem elég sok fekete (kenyai, nigériai, dél-afrikai, stb.) ismerősöm, haverom van és magasan a legbalhésabb ismerőseim. Ahol Malajziaban laktam ott az óriás panelházszerűségben mindig a feketék csinálták a balhét. Csajokat erőszakoltak, drogoztak (szomszédaim túl is lőtték magukat, így miután széthányták a lakásukat, meg is murdereltek), valamint érdekes módon miután beköltözött egy nagyobb mennyiségű fekete csapat, szinte minden hétre jutott egy betörés. Továbbá minden második este olyan verekedéseket csaptak, hogy több rendőrkocsival jöttek ki. Egyszer egy fél éttermet szétvertek, valamint a parkoló kocsikat. A hirdetőtáblán folyamatosan kerestek vkit vmi turpisság miatt.
    Az ázsiaik nem balhésak, talán csak a kínaiak, mert azok idióta beképzeltek. Velük szinte minden buliban összetűzésbe keveredtem, néha verekedésbe is.
    Még a Pakisztániak, Irániak azok, akik ha nem is balhésak, de olyan a viselkedésük, hogy az ember szemét igen csak szúrhatja.


    Na most hogy ebből mennyi igaz angliára is, azt nem tudom, de gondoltam benyögök már valamit.