• donceleger
    #25
    Képzeld én is igényes vagyok a jó filmekre. Horrorfilmeken nőttem fel, és ez is a kedvenc műfajom. Legalább 14 éve nézek horrort ( most 24 vagyok, tehát eléggé fiatalon kezdtem ), úgyhogy tisztában vagyok a műfajjal kapcsolatban mindennel. Nekem nem kell bemutatni a jó vagy rossz alkotásokat. Ha te azt hiszed, hogy a filemt és játékot csak a jóseggű vámpírcsaj miatt nézem-játszom, akkor te perverz vagy barátom. Ennem semmi köze az egészhez! Szóval ti hozzám képest tudatlanok vagytok a műfajjal kapcsolatban, úgyhogy egy kicsit sem érdekel a primitív hozzászólásotok velem kapcsolatban.
    Csakis azért írtam be a fórumba, mert ami már itt volt, az egyszerűen elviselhetetlen volt. Szerintem ti csak is azért mondjátok hogy Uwe Boll szar, mert mindenhol kritizálják, vagyis a többséget követitek, saját véleményetek nincs is. Pedig az Alone in the Dark című film bebizonyította hogy jó, ugyanis bőven visszahozta amennyibe került, sőt még profitot is termelt szépen. Ez azt jelenti hogy sokan megnézték, márpedig ez azt mutatja hogy jó volt a film. És jó a többi is!!!
    Mondhattok bármit!!!!