• gforce9
    #227
    Ennyi, mindenkinek ezzel jösz, csak te láthatod helyesen a dolgot, nem vagy vitapartner, mert nem vagy hajlandó végiggondolni sem más hozzászólását, mindíg jössz valami hülyeséggel.. katona voltál.... lool.. jajj hova rohanjak. Ameriaki film sugallta, kimosta az agyam.. lool. 5 éve elvből nem nézek médiaszemetet. Már megint jössz ezzel a hülye amerika útálattal. Vedd már észre magad, nem én vagyok begyepesedve... te csupán 1 oldalról nézel meg 1 problémát. Ki a fene védte amerikát mondd már meg?? Én csupán felvázoltam az akkori valószínűsíthető szemszöget. A kérdés másik oldaláról is. Oltogatsz mindenkit, hogy hű de szemét USA, meg el kell ítélni, mert civilek ellen vetették be. Gondolkodj már kicsit, angiára is esett néhány db bomba a wh-ban. És lett volna közte atom is ha épp olyan fokon áll a fejlesztéssel NO. Bárki megtette volna aki akkor érdekelt volt. Hülye lett volna kihagyni.
    Meg ugye voltak ezek a szomorú táborok..... Németország le lett verve a francba, most úgy általánosan nem utáljuk a németeket... Amerika nyert. Igaz a haláltáborokhoz nem fogható az atombomba sztem.... de mivel most ő a legerősebb keressük meg hol lehet megkérdőjelezni a tetteiket (jelen esetben az atombomba), kapaszkodjunk bele és utáljuk ezért. Utálom én is Amerikát, de nem ilyen 60 éves és az akkori állás szerint igenis logikus lépés miatt.... (ennyi erővel utálhatnék minden országot ahol volt népirtás, vagy végzett népirtást valaki) Én olyan dolgok miatt utálom, ami itt offtopic, úgyhogy bele sem kezdek. Te viszont divatból utálod és ez a különbség kettőnk között és ennek örülök is :)
    Nem tudom milyen vezető lehetsz, de ilyen főnök "alatt" nem dolgoznék... :D