Nokia 5300, 5200, 3250 mobiltelefon
  • illesgergely
    #453
    Szervusztok!

    Igaz eléggé kihalt már a fórum, nem baj megosztom a tapasztalataimat az 5200-mról. 2007 júniusában vettem vodánál, kártyásan 30-ért. Szóval már 4 éve használom egyfolytában, egy telómat se nyüstöltem ennyi ideig, biztos öregszem már :) Amikor vettem nem tűnt fel, hogy a hátlap nem illeszkedik megfelelően a telón, kicsit pipa lettem. De emiatt nem vittem vissza, inkább betettem egy kis papírfecnit a hátlap alá, így már tökéletes lett, azóta is ugyanaz van még benne :) Zenehallgatás miatt vettem, ezért ment bele egy 1 gigás kártya is. Sajnos a gyári headsettel nem bírtam megbarátkozni, így vettem egy 2,5-ös csatlakozójú hama fülhallgatót, de az még rosszabbul szólt így zenét inkább mp3 lejátszóról hallgattam. Később vettem egy 2,5 -> 3,5-ös átalakítót meg egy jobb fülhallgatót, de mp3 lejátszóról még mindig kényelmesebb volt zenét hallgatni, így maradt "csak" telefonnak a jó öreg 5200. Semmi baja nem volt ezalatt a négy év alatt, igaz Vigyáztam is rá. Kijelzőjével se volt bajom, igaz lehetne kicsit nagyobb is, kamerája meg pocsék, nem is használtam. Igazából a hangszóró recsegését tudnám mondani meg a 2-es és 5-ös gomb kopását, de ezek nem nem zavartak annyira. Szoftverét kétszer frissítettem, elvileg a legújabb 7.20-as van most rajta. Rengeteg témát, progit, játékot raktam rá, aminek sajnos csak egy része működött megfelelően, de ez se zavart annyira, főleg hogy rengeteget lehet rá még ma is találni. Utóbbi időben csak témákat dobáltam rá hogy feldobjam egy kicsit a telót, mert az az igazság hogy ráuntam már. Most akartam venni egy Cedart, de elkapkodták már vodánál, Spirót meg szidják, másik Nokiát meg nem veszek egy ideig, tapicskolós telefon meg nem kell így maradok még egy ideig ennél.

    Tényleg, használ még valaki rajtam kívül ilyet? :D