Szabad energia, olyan gépek, amelyek sértik az energiamegmaradás törvényét.
-
#398
"Ha kereskedelmi forgalomban kapható és tudja azt, amit hirdetnek, akkor mi a baj?"
Az hogy ezt egzotikumként árusítják egy olyan kifejezéssel mely nem éppen oda illő (A semleges áram elnevezés már foglalt a kozmológiában, ezeket a reakciókat a háztartásokban gépek működtetésére használni nem lehet).
"És ezt a kapcsolást (bármi legyen is az ) nyugodt szívvel fel lehetne szerelni legalább a fürdőszobai konnektorokra, mert a víz alatt forgó ÉS NEM RÁZÓ !!!! hajszárítót nem fikázta eléggé önjelölt kritikusunk.."
Természetesen a fénycsövek elektronikáját úgy alkották meg, hogy a hálózati 230 V 50 Hz-ről működjön. Ha valaki ettől eltér, nagyobb frekvenciát és nagyobb feszültséget alkalmaz, akkor a szem számára megszűnik a villogás, és ami sokkal meglepőbb, a nagy feszültségű és nagy frekvenciás térben a fénycső kondenzátortulajdonságokat mutat. Ennek következtében még a hozzá vezető vezetékek sem szükségesek. Ebben az esetben a fénycsövek szinte azonnal begyulladnak, az emberi szem számára villogásmentesen világítanak, és még a fényerejük is szabályozhatóvá válik. Aki nem hiszi, járjon utána, például a Csodák Palotájában, ott évek óta mutatnak be ilyen kísérletet, de a solti adó mellett is "maguktól" világítanak a fénycsövek. Ezek után úgy tűnik, hogy a feltalálók feltalálták a hideg vizet, pedig ilyen tudással ismerniük kell a jelenségek pontos, fizikai hátterét