nálunk is?
  • _Vegeta_
    #84
    Namost a felnotte vallas (nagykorusag) nem evhez kotott. Igy evhez kotni egy degeneralt (mint az amerikai dolgok 99%-a) dolog. (Ahogy altalanositani is, de ez most nem téma.) A nagykorusag mint ugy, azt hivatott jellemezni hogy az embernek ugymond "benott a feje lagya" ami egy hulye mondas de nagyon takarja a valosagot. Ahogy no az ember a gondolkodasmodja teljesen megvaltozik es en nem hittem el ezt annakidejen, de magamon tapasztalom. Konnyen elkepzelheto adott korulmenyek kozott hogy egy 15-16eves sokkal erettebb mint egy 23-24eves. Ense vallom magam max 16evesnek holott 22vagyok. Hehe.
    Az alkoholfogyasztashoz visszaterve pedig szerintem annak volna ertelme ha CSAK a szorakozohelyeken lenne tiltva xxkor alatt. Miert is? A fiatal elmegy bulizni es azt hiszi csak itallal lehet jot bulizni holott ez nem igaz. A fiatalok tobbsege "kemenykedesbol" iszik (igen enis csinaltam ilyet nemtagadom :D) a masik resze pedig mert feloldodik az ital hatasatol. Csakhogy (es igy atgondolva) a fiatalok fejlodesere sokkal kedvezobb hatas lenne elerheto ha megtanulnanak "serkentok" nelkul bulizni.
    Hulye vagyok tudom. :D