• kutyak
    #131
    Rolika, szerintem kezeltesd magad. És ahogy valaki nagyon találóan megjegyezte: attól, hogy valami megjelent az újságban vagy az Interneten, még nem biztos, hogy igaz. A paraenergiák és társaik elképzelhető, hogy léteznek valamilyen formában, de a jelenleg "ismert" (a zufómagazinban publikált) változataik szempillantás alatt cáfolhatók az egyébként sok év óta ismert és helytálló és bizonyított fizikai törvényekkel. Még egyszer mondom: létezhetnek a mostani fizikai törvényeken túli jelenségek, de ezeknek is van helytálló magyarázatuk, amelyeket most esetleg nem ismerünk. Lást newtoni fizika - relativitáselmélet, stb.

    Az ősrobbanásról: fogalmam sincs róla, hogy volt-e vagy sem, mindenesetre elképzelhetőnek tartom. Azonban hiszem, hogy ha volt, akkor nem azért, hogy az emberiség kialakulhasson a Földön. Ha csak ennyi lett volna a cél, akkor mi a fenének a többi csillag, meg bolygó és a többi? Nem logikus (bár ettől még lehetséges) Én azon a véleményen vagyok, hogy az élet kialakulása a Földön cél nélküli. Egyszerűen így alakult. Biztos vagyok abban, hogy más bolygókon is van (volt/lesz) élet - ugyanez a véletlen máshol is lejátszódhatott.