Az első magyar Forma-1-es pilóta (megosztott népszerűséggel)
  • Indigo
    #97
    Ahahahahahahahaha! (Ezek a helyezések... Bocs, de tényleg nevetséges.)

    Tudod, a Forma-1 és bármilyen más sorozat között a különbség ég és föld. Alacsonyabb osztályok élversenyzői sokszor a F1-ben csak a középmezőnybe jók, vagy még oda sem... Zsoltika meg ezekkel a helyezéseivel le van írva! És ahogy korábban írták, az elszántság, küzdeni akarás sincs meg benne.

    "ő eljutott Forma-1-be és becsületesen megdolgozott érte"

    Ez sem igaz, a menedzserei dolgoztak meg érte... A F1-be is csak pénzzel jutott be, ami önmagában nem baj, de nem állambácsinak kellett volna áldoznia rá, normális esetben ezeket a pilótákat nagy cégek szponzorálják. És nem véletlen, hogy Zsoltika nem kapott senkitől pénzt... Én sem adtam volna neki egy büdös petákot sem, mert nem láttam benne semmilyen tehetséget. Akkor már inkább szponzorálok egy külföldi pilótát, ha látom, hogy annak legalább van értelme! Veszteseket soha-senki nem fog pénzelni, ez már csak ilyen...

    "Inkább lennétek büszkék arra, hogy volt egy magyar versenyző a Forma-1-ben és ezzel történelmet írt"

    Büszke arra szokott lenni az ember, aki valamit letett az asztalra... Történelmet sem írt, legfeljebb statisztikákban fog szerepelni... Óriási különbség!