Az első magyar Forma-1-es pilóta (megosztott népszerűséggel)
  • Dexantreal
    #95
    Olvasd el már mit írtam:P. Középmezőny. Nem azt mondtam, hogy húú, B.Zs. az ász és biztosan Ferrarinál versenyzett egy év múlva, hanem az eddig nyújtott teljesítményei alapján középmezőnybe simán elférhetett volna. Az, hogy más versenyzők mit telejsítettek abba a szakaszba ott és akkor, ahol B.Zs. csak 8-dik meg 9-dik volt..néha 5-6, arra nem legyintek, mert tényleg jók és valóban jobbak is B. Zs.-nél. Csakhogy én nem azt nézem, hanem azt, hogy hova illett volna B. Zs. és hát nem az "utolsókvagyunkmindig" Minardi csapatba, csak egy kis idő kellett volna neki és állítom, hogy kövi évben, vagy azutániban - ha persze megfelelő anyagi támogatás is rendelkezésére áll, hisz ez is egy igen nagy és fontos tényező F-1-ben és ez neki nem volt meg és leginkább emiatt tört derékba F-0 pályafutása - Jaguárba folytatta volna és onnan egy lépés mondjuk a Toyota, esetleg BMW...esetleg. De lényeg, hogy nem Minardi és Jordan. Egy jobb csapatnál pedig sokkal jobbak természetesen a szerelők, az egész mérnök csapat meg minden és láthattunk volna B.Zs.-től szerintem ugyanúgy 10-dik és 8-dik helyezést. A nyolcadik meg már pontot ér és, ha ügyesen versenyezett volna ,akkor meg ezzel a teljesítménnyel idővel felkerült volna a nagyok közé, lépésről lépésre. Úgyhogy szerintem igenis lett volna jövője, csak hát épp rossz csapatnál kezdett - persze ez nem indok -, kevés időt hagytak neki - ez már indok - é s nem volt anyagi háttere... a legnagyobb probléma a Forma-1-ben.

    Úgyhogy igazán leszállhatna mindenki róla, ő eljutott Forma-1-be és becsületesen megdolgozott érte, ott a Minardival szerzett is egy pontot és bejárta a világot és ezt senki nem veheti el, még az ilyen kis irigykedő,gúnyolódó szarok se már bocsánat. Inkább lennétek büszkék arra, hogy volt egy magyar versenyző a Forma-1-ben és ezzel történelmet írt, de ti neeem, áhh miért is? Rögtön lehurrogjátok meg satöbbi...

    Remélem B.Zs egyszer ide téved és elolvassa ezt a hsz-t.