Az első magyar Forma-1-es pilóta (megosztott népszerűséggel)
  • fb2
    #108
    © fb2
    ma 06:45 | Privát | Válasz | #108

    Na itt olvasgatom ezt a forumot, es nem tehetem, de muszaj egy par dolgot kimutatni. Abban eggyet ertek veletek hogy a Zsolt B. nem volt hatalmas tehetseg a Formula 1 ben. De ahogy emlitve volt, ide hatalmas tehetseg kell ahoz, hogy legalabb kozep reszre keruljon az ember.
    Ha a Zsolt B rol van szo, akkor en mar kerdeznem hogy vajon az ALEX YOUNG mennyivel volt jobb? Vagy Gaston Mazzacane? Vagy beszeljunk csak errol az Amerikai p*narol, Scott Speed (less) En talalkoztam az apjaval, es azt is tudom hogy o hogy jutott a F1 be, mivel hogy a fiam 14 evesen ugyanigy probalkozott. A Red Bull nak volt egy szervezese itt a US ban, ahol a "leg tehetsegesebb fiatal americait" kerestek. Es azt is kihangsulyoztak, hogy ezzel ok 'alkalmat akarnak adni azoknak is akik nem gazdagok'..... En ezt lattam, a fiam indult Californiaban, es...... nem akarok olyan mondani amit megbannak kesobb, de annyit mondok, hogy Baumgartner szerintem nem csinalt semmit amit mas nem csinalt volna. (anyagilag)
    Nem hozta fel a Magyarockat a terkepre? Dehogy nem! Ahogy emlitettem, meg az angolok is emlegettek a Magyar rajongok ossze tartasat, sot meg az allam tamogatasat is. Nem akarok senkit megbantani ezzel, de a Baumgartner mennyire rosszabb mint a Magyar Foci csapat aki nem is kerult be a VB-re? Pedig a Magyarock nagyon jo focisok voltak annak idejen... Csak emlekezzunk vissza 1982 re, Magyaroszag Peru ellen. A vegeredmeny 10-1 (!) Vagy az 50es evekben Europa legjobb csapata volt...es most? Szoval azt mondom hogy Baumgartner megerdemli a dicseretet, es a becsuletet akarhogy is nezzuk. Ez persze az en velemenyem csak. Es en soha nem talalkoztam a Baumgartnerel... Kosz,