• gforce9
    #268
    Hát, ha te egykalap alá veszed a két dolgot, akkor most igazából nem is tudok mondani....
    Anyuka viszi az óvodába a gyereket = Beviszi a krokodolketrecbe
    Most erre mit mondjak, csak annyit, hogy az ilyen hozzászólások miatt durrant el Muad Dib agya. Ő megpróbál kicsit eréjes módon meggyőzni hogy gondolkodj józanabbul erről. Én nem. Én nem próbállak meggyőzni. Teljesen felesleges.

    Ilyenek olvashatóak itt a hozzászólásokban:

    Krokodilketrecbe vinni kisgyereket? Miért Utcai előre nem látható baleset is érheti....

    Showműsort csinálunk az állatok leteperéséből? Miért a szelektív hulladékgyűjtés mellett is vannak plakátok.....

    ....és még sok egetverő hülyeség.

    Nah, hát ezekre mit mondjak? Az emberek jórészében felborult az értékrend, mondhatni a "józan paraszti ész" hiányzik. Kezdhetnék anyázni, de nem teszem, majd legfeljebb engem is olyannak tartotok, mint Muad Dib-et "felsőbbrendűnek gondoljuk magunkat".... lol tudjátok van a világon olyan is, hogy objektivitás. Lehetett Steve Irwin frankó csóka, sőt úgy gondolom, hogy az volt, nekem mondjuk enm volt szimpatikus, de ez más tészta. Viszont azt kétségbevonni, hogy a "kisgyerekes" rész veszélyeztetés volt semmi más... röhej. Mindent a show-ért semmi sem szent... ennyi. Én néha már rosszul voltam attól, hogy szerencsétlen állatokkal mit művel....
    Tessék kövezni nyugodtan, elbírom.