• Kelta
    #265
    Kicsit elgondolkodtatott amit irsz. nincs veled gondom, ne érts félre.Korrekt, nem anyázos volt amit irtál, semmi gond.
    Két része van a a hozzá szólásodnak, az egyik Steve-röl a másik mudaddib röl szól.
    Muaddibest nem értem..mivel értesz egyet vele? avval hogy bárkit itt leanyáz lefikáz, lef@szoz, mert nem ért vele egyet? vagy az elveivel értesz egyet? bár az nekem nagyon zavarosnak tünt.
    Steve-röl amit irsz, az ok, te véleményed..
    azért kiváncsi lennék ha te mondjuk reggel viszed kisgyermeked mondjuk pl: ovodába, és gyalog mész mert közel van, átsétálsz egy zebrán meg egy uttesten, és mondjuk ezt felveszik.. lehet lenne olyan ember aki leanyázna milyen felelötlen vagy, mert elüthet egy autó kezedben a gyerekkel!! felelötlenül veszélyezteted az életét! Neked ez baromságnak tünthet (az is) de képzeld amcsiban vannak ilyen emberek akik ezért feljelentenek!!
    Mondjuk ott se lesz nagy ügy belöle
    ( él ott pár seggfej az biztos)
    csak hogy értsd mire akartam rávilágitani, attol még hogy te és mások szerint az veszélyes és felelötlen volt, még nem biztos hogy ö szerinte is az volt!!
    ez a te véleményed az meg az övé. Na de ezért leanyázni meg, sértegetni a halála után???
    Szerinte nem volt veszélyben a kisfia, és erröl 1005 meg volt gyözödve, ö igy élt és ez volt az értékszemlélete... neked más..ok.
    de ne itélkezz felette, mert ö sem tett volna iylet, éld az életet ahogy akarod, ö is azt tette... ennyi.
    kösz a figyelmet :)