• gforce9
    #264
    Még mindíg Muad Dib-nek adok igazat... sok itt az értetlen, mónikashow-on meg egyéb látványos megbortánkozató dolgokon felnevelkedett szerencsétlen. Csak Muad Dib-el ellentétben engem ez már fel sem háborít, letojom őket. Régeben én is elküldtem volna melegebb éghajlatra, azt aki ezt a "kisbabás" show-t nem ítéli el. De már tudom, az emberek jórésze degenerált, bár majd most jönnek azzal, hogy ők a normálisak én vagyok a hülye. De mint mondtam letojom, csak annyit még, hogy aki a csecsemős dolog után ajnározza Irwint annak azt tudom javasolni, nézzen inkább akciófilmeket, mert ott a színészekre vigyáznak, és kiszámíthatóak a körülmények... Méghogy egy állatot 100%-ig kiszámítani nah ez aztán lol, ennyire nem lehet hülye senki hogy ezt beveszi... Úgyhogy Muad Dib hajrá :D Lélekben eggyek vagyunk :D Csak nekem ilyenhez türelmem nincs. :)
    Mint mondtam, és még mindíg fentartom, tisztelem azon dolgait Ireinnek, amit a környezetvédelemért, az élővilágért tett, de elítélem azért !ahogyan! csinálta... a cél nem szentesítheti az eszközt legalábbis így semmiképp.