• kbupdate
    #52
    na meg ha:

    "A babaház színekkel és lekerekített sarkokkal feldíszített felület láttán a veteránok először öklendezni kezdtek, majd rájöttek hogy teljesen jól testreszabható, skinezhető az új GUI, tehát 2 perc alatt meg lehet szabadulni Barbi és Ken desktopjától."

    ez 2 percig tart... szánalom. kb 10 mp.


    "Analóg órára például egyáltalán nincs szüksége a legtöbbeknek, de tény hogy sok hasznos kütyüt találhatunk az MS korlátozott kínálatában is. Halkan jegyzem meg, hogy akár a Netvibes is fölülmúlja ezt, de a Samurize/Widget is képes okosabb megoldásokra, de sebaj, a masszív tömeg örülni fog ennek is."

    Hát ez inkább a 19:9-es arányú kijelzőknél lesz igazán kihasználható, de így is elfér. Szal, nagyon megy itt a terelés és a PARASZTVAKÍTÁS! Ti vagytok elvakítva, hogy új csicsa felület, pedig nem csak ennyi.