• maestro85
    #23
    Bocs nekem vannak elveim, mégpedig inkább a kiskorúakat és a kisebbségieket(akiekt nagyon nem szeretek mert szarnak dolgozni), szemben teveled aki a hülye törvények miatt inkább hagyja hadd működjenek a pedofilok. De hát ez a bürökrácia, valszínű nem egy értelmes család nevelt fel, ha így látod a helyzeted. Most mondhatnám, hogy ez legyen a te bajod, de sajna nem mert egy országban élünk, így az enyém is. :P
    Különben is a google mit erölködik egy ország ellen, és egy bírói határozat ellen? De hát hasonlóan ússza meg idehaza az össze korrupt ember is. Lehetne ragozni. Nem tudom, hogy ilyennek mint te milyen alapon ekkora szád, hogy egyből engem ajnározol, miközben én embertársaimat védeném, ha sok bunkó nagy multival szemben. Azt hiszed nekem nem futott végig a fejemen az adatvédelem? De azokét akiket megfigyeltek simán kiadnám. A többi tag meg inkább örül, Google meg figyelmeztett hogy minden rendben mindenkiét tisztességesen kezeljük, kivéve a törnyvénnyel ellenszegülőket. és akkor mindenki örülne. Kivéve téged, mert te kivonulnál tüntetni a pedofilok mellett!