Amatőr Rockbandák Magyarországon
  • thevaliant88
    #80
    Üdv! Debreceni 20 éves főiskolás hallgató vagyok és pár komoly szándékú korombeli zenésztársat keresek egy egyedi zenekar megalapításához. 5éve gitározom és korábban is volt 2 zenekarom ezekkel szép kis sikereket értünk el. Készítek saját számokat, szöveg nélkül (angol szöveket képzeltem el a nemzetköziség miatt..). A számaim körülbelül ezeknek a zenekaroknak a stílus egyvelege lehet: FreshFabrik; SlipKnot; Korn; Tool vagy A Perfect Circle; Static-X.. Eléggé lehangolva játszom , H-n és néha A-n is. Nyitott vagyok sok fajta zenére és a kisebb elektronikus témáktól sem zárkózom el, de mindenképpen ebben az irányvonalban szeretnék elindulni! Megvan a terv ,hogy vigyük valamire, de komolyan kell csinálni, élvezettel és odaadással. Akinek van kedve velem együtt agyalni, zenélni és tervezni az jelentkezzen bátran! Dobos, Basszeros, Gitáros és egy Isten kell énekes posztra a már említett stílusokhoz.. Hörgögni, énekelni tudás, angol nyelv tudogatása és kreatívitás (mindenkinél) nem hátrány. Egyelőre nincs se próbaterem, de saját cuccal rendelkezem. További dolgokat és részleteket személyesen vagy levélben , msn-en!

    MSN és mail: [email protected]