Ki segít a felvidéki magyarokon?
  • Abrudbányai
    #610
    SLOTA UNPLUGGED !!!!!!!!!!! ez egy marha
    Bemondónő: Ján Slota ismét botrányt okozott. Az egyik pozsonyi vendéglőbe már az alkoholtól jelentősen felerősödve lépett be, ahol saját nézeteit hangoztatta. Ezúttal sem tagadta meg önmagát, mert nem hiányoztak az alpári kifejezések. Tévéstábunknak sikerült minderről exkluzív beszámolót készíteni. Kérem, tekintsék meg.

    Ján Slota:- Köpök rád, fuj, köpök rád, érted, pfuj! Pfuj, milyen nagylegény vagy, szarházi, érted?
    Riporter: Ebből a pohárból hörpintgette Ján Slota a drága konyakot.
    Ján Slota: -- Nem vagyok én disznó...
    Riporter: -- E bizonygatás ellenére Ján Slota már alaposan lerészegedve tért be ebbe a vendéglőbe. Olyannyira, hogy azt hitte, nem Pozsonyban, hanem Zsolnán van. A vendégeket harsány hangon győzködte a nézeteiről.
    Ján Slota: Kipicsázzuk a magyarokat! Éljen a Magyar Köztársaság! Te fogsz engem kioktatni, a szlovák földön? Te disznó!
    Riporter: A sértegetéseit a magyaroknak és a homoszexuálisoknak címezte. Eközben Ján Slota nem tett szalvétát a szája elé...
    Ján Slota: Basszad meg, te kibaszott beszari!
    Ján Slota: -- Engem figyelmeztetsz? Minket, szlovákokat, akik Krisztus születése óta szlovákok vagyunk?
    Riporter: Ján Slota az egyik legutóbbi sajtótájékoztatóján azt mondta, hogy a Szlovák Nemzeti Párt választási kampánya mérsékelt lesz. Tegnapi jelenete nem ezt igazolta.
    Az egyik vendég vagy felszolgáló: -- Ján Slota alaposan felöntött a garatra, durva volt, felháborította a vendégeket, akik ilyen megnyilvánulásokkal még nem találkoztak.
    Samuel Migalt, a JoJ riporterét látták