Vin Diesel ujra akcióban!
  • balee4
    #629
    No végigvittem végre a gamet. Következzen rövid értékelésem:

    Nem mondom, hogy sokat vártam ettől a játéktól, elsőre egy korrekt GTA klónnak tűnt, néhány kisebb újítással. Sajnos pár óra játék után azonban kiderült korántsem ez a helyzet. A történet nulla, a küldetések nem túl változatosak, a grafika még úgy ahogy elmegy, de ettől sem estem hanyatt. Az autós részek a néhány új ötletnek köszönhetően még úgy ahogy elmennek, az irányítás is korrekt, na de a gyalogos, lövöldözős részek kritikán aluliak, gagyi az egész. A játék nehézsége is érdekes vannak nagyon nehéz küldetések, míg a vége egyáltalán nem volt vészes. A város kidolgozása is ötlettelen, a járműpark is hol van egy GTA-hoz képest. A zsaruk lerázását külön kiemelném, ami vmi hihetetlen idegőrlő, olyasmi mint a Scarface-ben, de sajnos termelődnek a zsaruk, így szerencse kérdése az egész. :D
    De a legnagyobb lol a játékban a történet, ami annyira nem szól semmiről, hogy ember legyen a talpán aki ezt érti. :D
    Szóval egy meglehetősen gyenge játékot kaptunk, a Chronicles of Riddick után nem ezt vártam Diesel csapatától. (na majd az Assault on Dark Athena)

    65%