Az augusztus 20-dikai tűzíjátéknak halálos balesete is lett

A POLITIZÁLÓ EMBEREKET BANNOLJUK!
  • Apus
    #676
    Hú gyerekek kinnvoltam én is a párommal, ott voltunk a Margit híd budai oldalán. A fényparádé elött elkezdett erősen borulni az ég, a villámok mint a stroboszkóp. Namondom csak megússzuk, álltunk, elkezdődött a tüzijáték. Jött egy baromi erős széllökés, majdnem fellökött pedig nem vagyok éppen kis termet. Szemerkélt az eső, az emberek megindultak szépen fel a rakpartról a híd alá. Aztán beütött a zuhi. Olyan erővel esett, hogy 1 méterre nem láttunk. Sok pánikkeltő fasz nekiállt sikongatni, mi inkább kiröhögtük őket. Elindultunk a hídra, de ott már ment a tömegmuri, lökdösték egymást a népek mintha ingyen osztanának valamit. a Batyi felé indultunk, a kapualjak tele emberekkel, a kocsmák behúzták a rácsot, nehogymá a sok paraj bemenjen a vihar elől. Gyalogoltunk vagy negyedórát és egy parkolóház aljába vártunk ki a vihar végét. A mobilom valami csoda folytán be se ázott. A Moszkván dekkoltunk 1 csomót, a 4-6 vili kivételével semmi nem ment. Aztán az 56-os busszal majd egy óra volt mire lementünk 2 megállót. Iszonyatos volt, ahogy hömpölygött a víz az úttesten. A Kelemen László útnál megállt a forgalom, baszomnagy fa az úttesten, közlekedési lámpa a földön, vezetékek ott feküdtek. Gyalog fel a hegyre, az utcák tiszta káosz, fák kiszakadva, kitépve a járdát, felsővezetékek az úton fetrengve. Szarrá fagytunk mire hazaértünk, de ez volt minden. Lehetett volna sokkal rosszabb is, mákunk volt.