Samsung SGH Z400
  • Romel
    #18
    Én is csatlakoztam a Z-400-as táborba. :)
    Teljesen meg vagyok elégedve a készülékkel, mindent tud ami fontos. Ami kellemes meglepetés volt elsőre, az a súlya. Elenyésző. A kijelzője pengeélesen jeleníti meg a képeket. Kategóriájában a legszebb videót és képet csinálja. Remekül testreszabható a névjegyzéke, több adat is csatolható egy névhez, ráadásként azt a személyes képet is meg lehet jeleníteni aki hív. Eddig ötösre vizsgázott bluetooth kapcsolatból. A HP IPAQ-mal tökéletesen szót értett, és a PDA is a telefonnal. Bővíthető memóriája rugalmassá teszi a készüléket, pozitívum a megosztott belső memória. A szöveges fájlok (.doc, .txt, .pdf) kezelésével is könnyedén megbírkózik (ami személy szerint egyik kedvencem, és egyik leghasznosabb dolog). Negatívumként (vagy laikusságomból adódóan) azt hoznám fel, hogy nem tudja kezelni a .jar kiterjesztésű játékokat. Alapból 2 játék van rajta, de ki szerettem volna próbálni még párat, azonban ismeretlen kiterjesztésre panaszkodott. Ha valaki tudna segíteni, hogy miként lehet java játékokat működésre bírni a készüléken, válaszoljon! Köszi: Romel voltam :)